Коли відносини давно закінчені і період страждань пройшов, перед кожною жінкою постає питання як же тепер спілкуватися з тим чоловіком, що колись був коханим? Це досить делікатна тема так як багато чого залежить від того, як ви розлучилися. Подальше ваше спілкування може розвиватися в декількох варіантах.

  1. Ви розлучилися мирно. Це найбільш Як спілкуватися з колишнім? сприятливий випадок для подальшого підтримання дружніх відносин. Ви зустрічалися деякий час, були досить близькі і знаєте один про одного практично все. Просто в якийсь час зрозуміли, що просто не підходите один одному. Але дружити, то вам ніхто не забороняв. Зазвичай після таких відносин люди дружать багато років і навіть будучи у відносинах утворюють спільні посиденьки.
  2. Він зрадив. Пробачити зраду такого роду досить складно. Але якщо ви відпустили цю ситуацію, то можна цілком нормально спілкуватися. Якщо ж від одного спогаду колишніх стосунків, вам стає погано, просто викресліть цю людину зі свого життя. Ніхто не повинен примушувати вас страждати.
  3. Ви зрадили. Тут вже все залежить від партнера. Якщо він здатний нормально з вами спілкуватися після такого, то спілкуйтеся. Але будьте відсторонені. Ви зрадили його, не варто грати з почуттями.
  4. Ви розійшлися через дріб’язкову ситуацію. Тут вже з спілкуванням потрібно бути обережними. Адже причина розпаду вашої пари незначна, а пристрасті мають властивість остигати. Так що з часом ваше спілкування може знову перерости в почуття. Далі доведеться вирішувати, чи потрібні вам ці відносини, чи ви хочете знову бути разом.
  5. Ви знаходитесь в різних містах. Тут і думати нічого. Спілкування на відстані не буде довгим. Обмежтеся привітаннями на свята.
  6. У вас є спільна дитина. Тут ситуація набагато серйозніша простого спілкування. У будь-якому випадку дійте тільки в інтересах дитини. Навіть якщо знадобиться переступити через свої амбіції.
  7. Ви розійшлися погано, але у вас спільна компанія. Тут потрібно буде вирішувати. Або терпіти присутність колишнього, чи виживати його із компанії, або ж піти самій.Спілкування з колишнім

Як доводить практика, дуже рідко кому вдається зберегти добрі відносини після розлучення. Зазвичай таке спілкування приносить біль одному з партнерів. Тому варто дуже добре подумати – чи хочете ви залишитися в житті цієї людини? Можливо, настав час змін і потрібно відпустити його, щоб почати щось нове і дати можливість почати нове життя йому.

Залишити коментар

*

Вгору