Зовсім не дивно, що у жінки викликають деякий психологічний дискомфорт симптоми, які викликані початком клімаксу. Вони бентежать жінку і трохи напружують. Головне в цьому випадку – зрозуміти, що всі зміни в тілі і організмі – це процес як неминучий, так і незворотний. Як же дізнатися, що настає саме менопауза? У даній статті наведено сім найвірніших ознак, що вказують на те, що наближається менопауза.

Симптоми менопаузи

1. Одним з вірних і перших ознак – це, звичайно, нерегулярна менструація. І хоча цей показник – не стовідсоткова впевненість, що настала саме менопауза, але все ж досить вагома причина для відвідування гінеколога. Загальна тривалість менструації в даному випадку не має значення, так як важливий саме факт того, що приходять критичні дні нерегулярно. Це і є ознакою, що жінка перебуває на ранній стадії клімаксу.

2. Пітливість і припливи – ще одна ознака початку менопаузи. Стимулюються вони різким зниженням в крові рівня естрогену.

3. Різкі перепади настрою, а так само надмірна дратівливість – це вірна ознака настання менопаузи. Особливо, якщо раніше жінка не була особливо дратівливою, і якщо це не її риса характеру.

4. Ще однією ознакою можна назвати рідкісні статеві контакти. Різкі зміни в жіночому організмі впливають на роботу всіх внутрішніх органів. Говорячи про статеві органи жінки, то менопауза призводить до сухості піхви, що в свою чергу всі сексуальні контакти робить неприємним і болючим процесом.

5. Природні супутники клімаксу – це зневіра і депресія. Будь-яка жінка відчуває себе пригніченою і спустошеною, коли в її голові все частіше живе думка про швидку та неминучу старість. Тому з початком менопаузи смуток і занепокоєння забезпечені.

6. До симптомів початку менопаузи можна віднести і безсоння. Жінка постійно перебуває в напрузі, плюс її мучать припливи і підвищена температура – це все досить негативно позначається на нервовій системі в цілому, і на сні зокрема.

7. І наостанок, прибавка в вазі. Це не така й значна ознака, але якщо жінка харчується в своєму звичайному режимі, але починає набирати вагу, то слід обов’язково порадитися з лікарем.

Залишити коментар

*

Вгору