Спеціально до Великодня ми пропонуємо Вашій увазі колекцію SMS привітань з Великоднем. Вибирайте з цієї добірки найбільш відповідне для Вас СМС і відправляйте його своїм близьким, рідним і друзям, щоб привітати їх з Пасхою.

Смс-поздоровлення з Пасхою

Також для своїх пасхальних привітань можете використовувати і:

Смс-привітання з Великоднем

З великим і світлим Великоднем!

Пасха

Настає одне з найсвітліших свят для православного народу – Великдень!

Пасха

Великодні збори не випадково ми співаємо сьогодні, не даремно ми сьогодні тут, нас зріднила благодать Господня, Ісус Спаситель наш воскрес!

Пасха

У цей день прийнято щиро вірити в Ісуса. Віра в цей день стає символом покаяння і просвітлення душі. Ми вітаємо вас зі святом Пасхи!

Пасха

Нехай у цей день світло в ваших очах демонструє добре серце, чистий розум і кришталеву душу.

Пасха

Вас вітаємо – Христос воскрес! Добра бажаємо, великих чудес, щоб з богом у серці світліше жилося, він знову з нами – воскрес Христос!

Пасха

Христос воскрес! У самий світлий і святий день обіймаю тебе з любов’ю і бажаю вдячним серцем завжди радіти перемозі Життя над смертю! Воістину Воскрес Христос!

Пасха

Заповітом милостивих небес звучить нам пісня неділі, любові, і щастя, і прощення, – христос воскрес!

Пасха

Природа ніжним трепетом повна, мерехтять зірки в глибині небес. Панує над грішним світом тиша. Христос воскрес! Воістину воскрес!

Пасха

Скатертина біла, свічка, аромат від паски. Ллється в чарочку кагор – пити не багато – домовленість! Різнобарв’я яєць і посмішки світлих облич. Зі святом! Христос воскрес! Доброти! Любові! Чудес!

Пасха

Нехай душа з надією завмирає в очікуванні милості небес, нехай Всевишній вас не залишає в доброті своїй! ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Пасха

Нехай щира віра наповнить все життя особливим змістом, спрямованим на творіння тільки добрих і обміркованих справ. Щире бажання стати краще, удосконалювати своє тіло і душу, заохочується Господом. Нехай Він зберігає і оберігає вас на важкому і повному небезпеки життєвому шляху.

Пасха

Ті, хто бореться з недугами, злим язиком і хворобами, будуть винагороджені за свої зусилля. В цей день, все, що стосується світлих ознак, обов’язково збудеться!

Пасха

Нехай світ стане добрішим! Люди розкриють свої серця і подарують шматочок ласки ближньому своєму. І нехай при цьому теплота душі поллється сонячним світлом і затьмарить навколо всі негоди і погані наміри.

Пасха

Віра рятує і оберігає людей, так нехай же в це свято усвідомлення Пасхи прийде і до вас!

Пасха

І нехай у вас все буде добре – на серці не буде злості, заздрості й ненависті, в душі – чорних потаємних куточків, в розумі – темних і божевільних помислів!

Пасха

З великою і світлою Пасхою вас! Христос Воскрес!

Пасха

З почуттям глибокої радості вітаємо Вас з прекрасним Святом Світлого Христового Воскресіння!

Пасха

Нехай у цей день сонце світить Вам особливо ласкаво, а на серце нехай буде легко і ясно! Нехай Господь врятує і збереже Вас від бід і хвороб, подарує Вашій душі оновлення, благодать і умиротворення, а Вашій родині – благополуччя, мир, радість щастя! Христос Воскрес!

Пасха

Свято Світлого Христова Воскресіння – це день людинолюбства, день, коли ми примиряємося з ворогами, забуваючи закам’янілістю в своїй душі, свято тріумфу і радості в наших серцях.

Пасха

Давайте ж радіти цьому світлому почуттю, що пробуджує в нас в таке Велике Свято, і збережемо в собі веселощі, віру, надію і любов один до одного. Христос Воскрес!

Залишити коментар

*

Вгору