Шановні дівчата у разі, якщо ваш залицяльник вам вже неабияк набрид і ви не знаєте як його позбутися, на допомогу вам прийде список питань, які викликають у чоловіків алергію, і повторювати їх для кращого ефекту слід при кожному зручному випадку. *OK* Результат гарантований. Але якщо втратити коханого ой як не хочеться, то слід запам’ятати цей список питань, що руйнують відносини і не використовувати їх!

Список питань, що руйнують відносини

Список основних питань, що руйнують любовні відносини

Ти мене любиш? Коли чоловік любить, то він добровільно у цьому зізнається і це буде куди щиро, ніж примусове «так», яке ви доб’єтеся від нього. Якщо після першого питання «Ти мене любиш?», Посипляться інші питання: «А коли саме ти мене полюбив?», «А ти сильно мене любиш?», «Скажи, адже ти нікого раніше так не любив?” …, То ваші відносини будуть не настільки тривалими як хотілося … Природно, що почути від коханого чоловіка зізнання у коханні дуже хочеться, але не варто витягувати його по буквах. Просто потрібно набратися терпіння, і признання в любові *IN LOVE* від коханого чоловіка не змусить себе чекати.

Про що ти зараз думаєш? Питання безглузде і дратує майже будь-яку людину. Лежачи в ліжку з коханою жінкою, чоловік рідко взагалі про що-небудь думає. Якщо у нього на даний момент багато проблем, то чоловік думає зараз саме про них, а не про тебе. Чесна відповідь: «Про роботу» – вас особливо не обрадує. А відповідь: «Про тебе» – підлестить ваше самолюбство, але чи буде це правдою? Повторюючи це дурне питання, ваш коханий почне думати, що ви трохи глуповата.

Було б чудово завести купу дітлахів, правда милий? Якщо ви наполегливо вирішили зруйнувати відносини, то можна коханого чоловіка про це запитати і дуже пощастить, якщо у нього виявиться почуття гумору. В іншому випадку настане серцевий напад. Якщо пропозиція руки і серця ще не надійшла, краще виключити цю тему розмови.

Милий, ти помітив, я вчора купила новий блиск для губ, або відповідний лак для нігтів, або добре зволожувальний крем, або ..? Більшість чоловіків не цікавлять дива, що кояться у парфюмерно-косметичній промисловості. А часом і дратує. ;D

Я така товста, або недолуга, або негарна, або худа, чи …?! Коли чоловік чує таке, він розуміє, що самооцінка в тебе занижена. І якщо жінка сама собі не подобається, то як вона сподобається коханому чоловікові. Чоловіки також не схильні вникати в суть речей, і коли їм говорять, що вони привабливі – вони вірять. Точно так само з повнотою, дурістю … коротше, якщо хочете заховати свої недоліки – мовчіть про них. Також подібні питання перетворюють чоловіків у брехунів, так як з вихованістю, вони почнуть спростовувати ваше зауваження і закидають компліментами. Жінка отримує задоволення, яке вона повторить знову і знову. У підсумку це втомить чоловіка, який віддасть перевагу тихо піти.

З’являється таке відчуття, що чоловіків взагалі ні про що краще не питати. Але це не так! Наприклад, можна запитати коли ж ви поїдете в круїз по Середземному морю, якого кольору буде ваша норкова шубка, який автомобіль підходить до твого гардеробу і скільки карат повинно бути в діамантах. Правда, після таких простих питань коханий чоловік теж може втекти, тільки навіщо тоді він вам потрібен. А взагалі будьте акуратніше з питаннями щоб не злякати свою долю. 😉

Залишити коментар

*

Вгору