Жіночий журнал JIJOUR

Шановні дівчата у разі, якщо ваш залицяльник вам вже неабияк набрид і ви не знаєте як його позбутися, на допомогу вам прийде список питань, які викликають у чоловіків алергію, і повторювати їх для кращого ефекту слід при кожному зручному випадку. *OK* Результат гарантований. Але якщо втратити коханого ой як не хочеться, то слід запам'ятати цей список питань, що руйнують відносини і не використовувати їх!

Список питань, що руйнують відносини

Список основних питань, що руйнують любовні відносини

Ти мене любиш? Коли чоловік любить, то він добровільно у цьому зізнається і це буде куди щиро, ніж примусове «так», яке ви доб'єтеся від нього. Якщо після першого питання «Ти мене любиш?», Посипляться інші питання: «А коли саме ти мене полюбив?», «А ти сильно мене любиш?», «Скажи, адже ти нікого раніше так не любив?" ..., То ваші відносини будуть не настільки тривалими як хотілося ... Природно, що почути від коханого чоловіка зізнання у коханні дуже хочеться, але не варто витягувати його по буквах. Просто потрібно набратися терпіння, і признання в любові *IN LOVE* від коханого чоловіка не змусить себе чекати.

Про що ти зараз думаєш? Питання безглузде і дратує майже будь-яку людину. Лежачи в ліжку з коханою жінкою, чоловік рідко взагалі про що-небудь думає. Якщо у нього на даний момент багато проблем, то чоловік думає зараз саме про них, а не про тебе. Чесна відповідь: «Про роботу» - вас особливо не обрадує. А відповідь: «Про тебе» - підлестить ваше самолюбство, але чи буде це правдою? Повторюючи це дурне питання, ваш коханий почне думати, що ви трохи глуповата.

Було б чудово завести купу дітлахів, правда милий? Якщо ви наполегливо вирішили зруйнувати відносини, то можна коханого чоловіка про це запитати і дуже пощастить, якщо у нього виявиться почуття гумору. В іншому випадку настане серцевий напад. Якщо пропозиція руки і серця ще не надійшла, краще виключити цю тему розмови.

Милий, ти помітив, я вчора купила новий блиск для губ, або відповідний лак для нігтів, або добре зволожувальний крем, або ..? Більшість чоловіків не цікавлять дива, що кояться у парфюмерно-косметичній промисловості. А часом і дратує. ;D

Я така товста, або недолуга, або негарна, або худа, чи ...?! Коли чоловік чує таке, він розуміє, що самооцінка в тебе занижена. І якщо жінка сама собі не подобається, то як вона сподобається коханому чоловікові. Чоловіки також не схильні вникати в суть речей, і коли їм говорять, що вони привабливі - вони вірять. Точно так само з повнотою, дурістю ... коротше, якщо хочете заховати свої недоліки - мовчіть про них. Також подібні питання перетворюють чоловіків у брехунів, так як з вихованістю, вони почнуть спростовувати ваше зауваження і закидають компліментами. Жінка отримує задоволення, яке вона повторить знову і знову. У підсумку це втомить чоловіка, який віддасть перевагу тихо піти.

З'являється таке відчуття, що чоловіків взагалі ні про що краще не питати. Але це не так! Наприклад, можна запитати коли ж ви поїдете в круїз по Середземному морю, якого кольору буде ваша норкова шубка, який автомобіль підходить до твого гардеробу і скільки карат повинно бути в діамантах. Правда, після таких простих питань коханий чоловік теж може втекти, тільки навіщо тоді він вам потрібен. А взагалі будьте акуратніше з питаннями щоб не злякати свою долю. ;)

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору