Самі чудодійні і корисні спа-процедури часто мають природне походження. Таласотерапія і грязьові ванни – два яскравих приклади таких процедур. Вони показані при самих різних захворюваннях шкіри і організму в цілому, а крім того, сприяють детоксикації організму, релаксації і допомагають зберегти здоров’я і красу шкіри. *OK*

Таласотерапія: цілюща сила морської води

Ефект таласотерапії заснований на цілющій дії морської води на шкіру і тіло. Морська вода містить залишкові елементи магнію, калію, сульфату кальцію і натрію. При її використанні в таких процедурах, як душ з морською водою, обгортання з водоростями, ванни із зануренням, аплікації та косметичні маски ці мінерали вбираються шкірою через пори. У стандартний комплекс процедур таласотерапії входять теплі ванни з морською водою і водоростями, гідромасаж та обгортання.

Таласотерапія

У таласотерапії використовується тільки морська вода температури тіла, завдяки чому іони мінералів легко проникають в кров. Це покращує кровообіг і лімфоток, а також прискорює обмін речовин. Спрямовані під напором струмені морської води масажують тіло і допомагають зняти напругу, а їх спрямована дія зменшує прояви целюліту. *THUMBS UP*

Існує думка, що таласотерапія творить справжні дива при лікуванні наступних захворювань і дефектів:

  • Екзема
  • Дерматит
  • Псоріаз
  • Астма
  • Бронхіт
  • М’язова атрофія
  • Гіпертонія
  • Целюліт

Таласотерапія – найкраща терапія для чутливої шкіри

У своїй книзі «Рішення для різних типів шкіри» (The Skin Type Solution) дерматолог Leslie Berman пише, що процедури таласотерапії особливо корисні для сухої і чутливої шкіри.

Доктор Berman впевнена, що процедури з морськими водоростями і водою допомагають зволожити суху шкіру і зняти запалення і роздратування. Більшість спа-салонів, в яких надають цю послугу, розташовані в Європі. Якщо поїздка в Європу найближчим часом не входить у ваші плани, спробуйте скористатися косметичними засобами на основі морської води або водоростей.

Грязьові ванни – засіб релаксації і полегшення болю

На перший погляд, в валянні в грязі немає нічого естетичного, навіть навпаки. І менше за все це схоже на дорогу косметичну процедуру. Втім, це не зупиняє тисячі жінок у всьому світі, які щодня приймають таласотерапію. ;D  Для багатьох грязьова ванна – найкращий спосіб релаксації і омолоджування. Інших в грязьових ваннах приваблює користь для здоров’я і шкіри. Грязьові ванни допомагають очистити шкіру і знімають м’язові й суглобні болі при артриті.

Грязьові ванни

У чому чарівна сила грязі?

Як і морська вода, грязь містить велику кількість мінералів. Морські грязі складаються з місцевого вулканічного попелу, домішкового торфу і вируючої води гарячих джерел. Іноді до цієї суміші додають ефірні масла, які збагачують процедуру розслаблюючим ефектом ароматерапії. Грязьова ванна – інтенсивна процедура. У перші десять хвилин ви «пливете» в теплій грязі. Потім ви змиваєте грязь і приймаєте мінеральну ванну і проходите обробку парою. На заключному етапі процедури вас обгортають у покривало з водоростями, і ви повільно остигаєте, а тіло повертається до нормальної температури. На жаль, грязьові ванни дозволені не всім. Під час цієї процедури люди, які страждають від клаустрофобії, можуть відчувати сильний дискомфорт. Грязьові ванни також протипоказані вагітним і пацієнтам медичних закладів.

Залишити коментар

*

Вгору