Коли очевидні наслідки зимових холодів та браку сонячних променів, і до початку весни тіло не виглядає ідеально, варто трохи переглянути щоденний догляд за обличчям і тілом. Що ж треба робити, щоб з приходом весни шкіра не втратила свою красу? Нижче наведені основні поради для весняного догляду за тілом.

Весняний догляд за обличчям і тілом

Гель для душу слід вибирати такий, у складі якого присутні пом’якшуючі інгредієнти та ефірні масла. У складі гелю не повинно бути сильних очищувальних компонентів, інакше шкіра стане сухою і почне лущитися. Головний фактор, який впливає на красу шкіри негативно – це, звичайно, недолік вологи. Особливу увагу варто приділяти шкірі ліктів та колін. При нестачі вологи в цих місцях відразу з’являється лущення, а шкіра стає нерівною і щільною. Регулярне зволоження легко вирішить цю проблему.

Область декольте та шиї відрізняється чутливістю і схильна до ранньої появи зморшок, тому їй необхідний ретельний догляд. Засоби для цієї зони слід наносити вранці і ввечері, по зовнішньому радіусу плавними рухами. Досить часто до складу спеціальних кремів виробники додають найдрібніші рожеві перламутрові частинки, які візуально роблять шкіру більш гладкою і молодою. Так само варто пам’ятати і про користь контрастного душу. Дуже корисно кілька разів на тиждень робити живильну маску для тіла, а також приймати аромаванни, не забуваючи про масаж, який прискорить процес повернення шкірі пружності і здорового кольору.

Варто приділити увагу і порам. Хоч вони і життєво необхідні для організму, але можна зробити їх менш помітними. У цьому допоможуть деякі маски, наведені нижче. Будь-яку з цих масок слід тримати близько п’ятнадцяти хвилин і змивати холодною водою.

  • розвести житні висівки огірковим соком до стану густої кашки.
  • свіже листя подорожника розтовкти в рідку кашку, додати збитий в піну білок і змішати до стану крему.
  • збитий білок змішати з ложкою свіжого соку лимона.
  • ложку нежирного свіжого сиру розвести до утворення кашки огірковим соком.
  • на ділянки шкіри з розширеними порами накладати листя квашеної капусти.
Залишити коментар

*

Вгору