Основна потреба будь-якої людини – це бажання кохати і бути коханою, відчувати себе потрібною комусь. Як стверджують психологи любові, що основним фактором при початковому і наступному формуванні особистості людини є любов. Звичайно, що любов різноманітна по своїй сутності, вираженню і сприйняттю: любов до Бога, любов до батька й матері, любов до своєї дитини, потяг до певної людині.

Ворожіння на кохання

Ми мріємо і сподіваємося на щасливе спільне життя з коханою людиною, і це саме звичайне бажання, не захмарне і не позамежне. З цим якраз і пов’язана більшість бажань і звернень до знахарів, магів або ворожок, в реальному відвідуванні або сервісі онлайн ворожінь, щоб дізнатися про свою любов. При цьому створюється бажання поворожити на кохану людину, поворожити на долю, поворожити на свої любовні стосунки.

Як поворожити на любов

Сьогодні людству відомо безліч варіантів ворожіння на любов, які передаються з покоління до покоління. Але ми розглянемо найпоширеніші способи любовного гадання:

Ворожіння на картах. Це один з найпоширеніших варіантів ворожіння на любов. Для ворожіння розкладають колоду з 36 карт. Існує безліч розкладок, значення карт і їх розкладок. Серед найвідоміших ворожінь на картах можна виділити “Циганка“, Єгипетське ворожіння, «Піраміда», Циганське ворожіння, “Тринадцять» тощо.

Ворожіння на картах

Ворожіння на картах Таро. Останнім часом особливо стало популярним ворожіння на єгипетських картах Таро. Щоб ворожити на картах Таро потрібна спеціальна підготовка та навчання. І новачкам краще звернутися до знаючих ворожок або скористатися онлайн ворожінням на картах Таро.

Ворожіння на картах Таро

Ворожіння на ромашці. Найдоступніший з усіх способів поворожити на свою кохану людину. Спосіб банально простий, всього лише потрібно зірвати ромашку і по одній пелюстці відривати, кажучи «любить – не любить, плюне – поцілує, до серця притисне – до біса пошле» поки всі пелюстки не закінчаться. Що було сказано наприкінці, те і є з вашими любовними відносинами.

Ворожіння на ромашці

Ворожіння на рунах. Останнім часом даний вид ворожіння особливо став популярним. Хоча через своєрідну філософію і не зовсім зрозумілих образів ворожіння на рунах є досить складним, існує ціла ворожильна індустрія, в тому числі і онлайн ворожіння на рунах.

Ворожіння на рунах

Спіритизм. Ще один із способів ворожіння на любов набув останнім часом дику популярність. Спіритизм – це виклик духів, навіть померлих людей, і навіть будь-яких інших духів. Існують як противники, так і прихильники даного способу ворожіння. Але більшість все-таки висловлюються проти звернення до світу духів. Якщо у вас немає впевненості в безпеці краще не ризикувати і не звертатися до невідомих нам сил. Оскільки наслідки від даного способу ворожіння досить часто бувають самими непередбачуваними.

Спіритизм

Ворожіння на кавовій гущі. До ворожіння на любов можна також віднести ворожіння на кавовій гущі. Коли дізнаються майбутнє за вигадливим формам і образам кавового осаду на чашці. Спосіб цього гадання досить простий. Треба заварити і випити натуральну каву, потім закривши чашку блюдечком, перевернути кавову гущу на блюдце. Таким чином перевернути чашку три рази. І вже по отриманих силуетах і образам дізнаються свою любов і майбутнє.

Ворожіння на кавовій гущі

Ворожіння на олові. До любовних ворожінь можна віднести також ворожіння на олові, це коли по різноманітним фігуркам дізнаються майбутню любов. Спосіб ворожіння досить простий. Необхідно взяти невеликий шматочок олова, розплавити його і розлити над головою людини, яка хоче дізнатися про своє майбутнє. Олово вилити у воду. А вже за отриманим образом і дізнаються своє майбутнє на любов.

Ворожіння на олові

Ось такі основні способи ворожіння на любов, якими ви можете сміливо скористатися. Однак не варто ні в якому разі використовувати любовну магію, тобто причаровувати або відворажувати обрану або кохану людину, проклинати людину, наводити негатив, пристріт чи порчу на суперницю або суперника, якщо відношення не складуються таким чином, як вам хочеться.

Залишити коментар

*

Вгору