Ні для кого не секрет, що Місяць управляє водами океану на нашій Землі. Саме її наближення і віддалення формує відливи і припливи Світових вод. Продовжуючи думку, хочеться сказати, що людина за своєю природою теж вода, тільки більш складної формули, тому не дивно, що і на нас Місяць має особливий вплив.

Вплив Місяця на людину

Суть місячного циклу

Вчені вже відстежили залежність біоритмів людини від обертання Місяця навколо Землі. Всі ми знаємо, що всі небесні тіла в цьому світі мають свій цикл, так і Місяць, як одне з таких тіл має місячний цикл, який триває протягом 28-30 діб, і добовий цикл, коли Місяць робить оборот навколо Землі, який триває 24 години. Якщо з добовим циклом все зрозуміло, то про місячний хочеться уточнити, що майже половина календарних місяців у році має незакінчений цикл і складається з 29 місячних днів. Зазвичай коли місячний місяць має 29 місячних днів, практика показала, що він дуже важкий для людини, так як виявляється найчастіше дуже напруженим. Коли місяць випадає довжиною в 30 днів, то це більш сприятливо для людини, так як вплив Місяця на людину виявляється сприятливіше.

Суть місячного циклу

Люди, які охоче піднімають голову вгору і дивляться на Місяць, знають, що він проходить у своїй подорожі по нічному небу 4 фази, які пов’язані з положенням Місяця відносно Сонця. А саме молодик, повний місяць, дні першої (зростання) і третьої чверті (спадання). Кожна з фаз розтягнута в часі приблизно на тиждень. Всі ці фази по-своєму видовищні, але кожна з них по-своєму впливає на людину.

Вплив молодика

Саме віддалення і наближення Місяця по відношенню до Землі призводить до того, що в молодика, коли Місяць максимально освітлений Сонцем, люди, які схильні до хвороб центральної нервової системи і всіляких психологічних розладів, відчувають занепокоєння і втрачають сон. У цій фазі Місяця людина відчуває максимальний вплив гравітації Місяця і Сонця.

На практиці це можна відчути в тому, що ваша маса буде менше, так як рідина з області голови спрямовується вниз і рівномірно розподіляється по організму. Таке переміщення призводить до того, що підвищується активність обмінних процесів, що і призводить до наростання кількості психічних розладів.

Вплив молодика

У цей період дуже добре проводити всілякі процедури для шкіри, так як діючі речовини оптимально проникають до організму і надходять углиб шкіри. Найінтенсивніше на чверть реагують чоловіки. Це проявляється в:

  • агресії
  • нервозності
  • може закінчиться інфарктом

Вплив зростання Місяця (першої та другої фази)

В цій першій фазі особливе навантаження відчуватиме кора головного мозку і органи, які розташовані вгорі тіла. Так як в цей період йде початок нового циклу енергії. Саме цей початок і дозволить вам ефективно позбутися від шкідливих звичок, очистити організм або поміняти свої моделі поведінки. Починаючи ці заходи, ви повинні знати, що в міру зростання місяця буде виникати спокуса повернуться до колишнього, але переборовши себе, ви можете почати жити по-новому.

Друга фаза зростання Місяця призводить до того, що зростає зовнішня гравітація. Це відбивається на зростанні маси тіла і виходу рідин назовні. В цей період оптимально проводити голодування і очищення організму, так як його результати будуть в рази вище, ніж в інші фази.

Вплив зростання Місяця

Енергетика в цій фазі переміщена в область грудей та черевної порожнини. Як правило, в цей період загострюються хронічні хвороби в цих зонах. Якщо вам доведеться перенести хірургічне втручання в цей період, то без рясної кровотечі вам не обійтися.

Вплив повного місяця

У повний місяць Сонце і Місяць має максимально протилежний вплив на Землю. У цей період людина отримує досить відчутний стрес, так як потоки рідини спрямовані всередину людини. Це призводить до припливу сил і енергії. В цей період енергія сконцентрована в області таза, так як у більшості здорових жінок дозрівають яйцеклітини, що в свою чергу створює небувалу тягу до протилежної статі. У  повний місяць дуже важливо не перестаратися з фізичними навантаженнями і хтивістю.

Вплив убування Місяця (третьої і четвертої фази)

Починаючи з третьої фази, енергія в організмі починає стискатися, що призводить до того, що людина погано переносить навантаження і стає чутливою до проблем травлення і стресів.

Вплив повного місяця

Четверта ж фаза приносить із собою те, що вся рідина, яка стискалася в минулій фазі, починає свій рух енергії до голови і ніг, чим і провокує дефіцит рідини, що проявляється в непритомності, тромбофлебіті кінцівок. У багатьох жінок на четвертій фазі починається менструація. На цій стадії особливу увагу треба приділяти шкірі голови, обличчя та ніг, буде не зайве провести для них ряд очисних процедур.

Залишити коментар

*

Вгору