Жіночий журнал JIJOUR

Ні для кого не секрет, що Місяць управляє водами океану на нашій Землі. Саме її наближення і віддалення формує відливи і припливи Світових вод. Продовжуючи думку, хочеться сказати, що людина за своєю природою теж вода, тільки більш складної формули, тому не дивно, що і на нас Місяць має особливий вплив.

Вплив Місяця на людину

Суть місячного циклу

Вчені вже відстежили залежність біоритмів людини від обертання Місяця навколо Землі. Всі ми знаємо, що всі небесні тіла в цьому світі мають свій цикл, так і Місяць, як одне з таких тіл має місячний цикл, який триває протягом 28-30 діб, і добовий цикл, коли Місяць робить оборот навколо Землі, який триває 24 години. Якщо з добовим циклом все зрозуміло, то про місячний хочеться уточнити, що майже половина календарних місяців у році має незакінчений цикл і складається з 29 місячних днів. Зазвичай коли місячний місяць має 29 місячних днів, практика показала, що він дуже важкий для людини, так як виявляється найчастіше дуже напруженим. Коли місяць випадає довжиною в 30 днів, то це більш сприятливо для людини, так як вплив Місяця на людину виявляється сприятливіше.

Суть місячного циклу

Люди, які охоче піднімають голову вгору і дивляться на Місяць, знають, що він проходить у своїй подорожі по нічному небу 4 фази, які пов'язані з положенням Місяця відносно Сонця. А саме молодик, повний місяць, дні першої (зростання) і третьої чверті (спадання). Кожна з фаз розтягнута в часі приблизно на тиждень. Всі ці фази по-своєму видовищні, але кожна з них по-своєму впливає на людину.

Вплив молодика

Саме віддалення і наближення Місяця по відношенню до Землі призводить до того, що в молодика, коли Місяць максимально освітлений Сонцем, люди, які схильні до хвороб центральної нервової системи і всіляких психологічних розладів, відчувають занепокоєння і втрачають сон. У цій фазі Місяця людина відчуває максимальний вплив гравітації Місяця і Сонця.

На практиці це можна відчути в тому, що ваша маса буде менше, так як рідина з області голови спрямовується вниз і рівномірно розподіляється по організму. Таке переміщення призводить до того, що підвищується активність обмінних процесів, що і призводить до наростання кількості психічних розладів.

Вплив молодика

У цей період дуже добре проводити всілякі процедури для шкіри, так як діючі речовини оптимально проникають до організму і надходять углиб шкіри. Найінтенсивніше на чверть реагують чоловіки. Це проявляється в:

  • агресії
  • нервозності
  • може закінчиться інфарктом

Вплив зростання Місяця (першої та другої фази)

В цій першій фазі особливе навантаження відчуватиме кора головного мозку і органи, які розташовані вгорі тіла. Так як в цей період йде початок нового циклу енергії. Саме цей початок і дозволить вам ефективно позбутися від шкідливих звичок, очистити організм або поміняти свої моделі поведінки. Починаючи ці заходи, ви повинні знати, що в міру зростання місяця буде виникати спокуса повернуться до колишнього, але переборовши себе, ви можете почати жити по-новому.

Друга фаза зростання Місяця призводить до того, що зростає зовнішня гравітація. Це відбивається на зростанні маси тіла і виходу рідин назовні. В цей період оптимально проводити голодування і очищення організму, так як його результати будуть в рази вище, ніж в інші фази.

Вплив зростання Місяця

Енергетика в цій фазі переміщена в область грудей та черевної порожнини. Як правило, в цей період загострюються хронічні хвороби в цих зонах. Якщо вам доведеться перенести хірургічне втручання в цей період, то без рясної кровотечі вам не обійтися.

Вплив повного місяця

У повний місяць Сонце і Місяць має максимально протилежний вплив на Землю. У цей період людина отримує досить відчутний стрес, так як потоки рідини спрямовані всередину людини. Це призводить до припливу сил і енергії. В цей період енергія сконцентрована в області таза, так як у більшості здорових жінок дозрівають яйцеклітини, що в свою чергу створює небувалу тягу до протилежної статі. У  повний місяць дуже важливо не перестаратися з фізичними навантаженнями і хтивістю.

Вплив убування Місяця (третьої і четвертої фази)

Починаючи з третьої фази, енергія в організмі починає стискатися, що призводить до того, що людина погано переносить навантаження і стає чутливою до проблем травлення і стресів.

Вплив повного місяця

Четверта ж фаза приносить із собою те, що вся рідина, яка стискалася в минулій фазі, починає свій рух енергії до голови і ніг, чим і провокує дефіцит рідини, що проявляється в непритомності, тромбофлебіті кінцівок. У багатьох жінок на четвертій фазі починається менструація. На цій стадії особливу увагу треба приділяти шкірі голови, обличчя та ніг, буде не зайве провести для них ряд очисних процедур.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору