Зазвичай інтроверти обирають роботу, яка не вимагає великої кількості контактів з людьми. Але зробити успішну кар’єру, залишаючись в тіні, — непросте завдання. Як інтровертам реалізувати кар’єрні плани з мінімальним стресом для їх вразливої натури?

Як збудувати успішну кар‘єру інтроверту?

Як інтроверту побудувати успішну кар‘єру?

Ретельно плануйте

Успіх починається з ретельного планування, і ця навичка досить розвинена в інтровертів, схильних до деталізації та обдумування. Тому найперше — визначтеся зі сферою діяльності та спеціалізацією, в яких би ви хотіли професійно розвиватися. Далі оберіть п’ять або десять найпривабливіших для вас компаній. Спробуйте промоніторити їхні кар’єрні сторінки та відкриті вакансії.

Знайомтеся онлайн

Соціальні мережі дають нам безліч онлайн-інструментів, які допомагають комунікувати з найширшим колом людей. А що більша кількість знайомств, то більше шансів отримати нові можливості. Вчіться писати короткі повідомлення з інформацією, чим ви будете корисні як фахівець і чому власне хочете познайомитися. Не забувайте відповідати на повідомлення та підтримуйте зв’язок зі своїм колом контактів.

Вчіться доносити свої думки

Для інтровертів публічні виступи — це слабке місце, водночас — це дуже важлива навичка. Тому попрацюйте над нею. Без ретельної підготовки виступу та практики, ви не зможете досягти wow-ефекту. Для цього корисно послухати промови лідерів думок або, наприклад, TEDx-виступи на вашу професійну тематику. Далі починайте тренувати власну вимову. Намагайтеся використовувати будь-які шанси виступити з доповіддю, наприклад, онлайн-наради.

Працюйте над власним брендом

Сильний персональний бренд допоможе вам досягти впізнаваності, з якою рукою сягнути до успішної кар’єри. Тут значення мають ваші репутація та поведінка, зовнішній вигляд, те, як ви себе позиціюєте у соціальних мережах, на тематичних професійних заходах. Все це формує про вас думку аудиторії.

Залишити коментар

*

Вгору