Красиво старіти – це мистецтво. Зустрітися зі старістю належить кожному. Від неї дуже багато залежить, і нерідко щастя людини полягає у цьому, останньому, часом довгому життєвому періоді. Якщо дотримуватися деяких загальних рекомендацій та правил, зустріти старість можна у відмінному стані душі і тіла. Але всі поради повинні коригуватися і доповнюватися рекомендаціями лікаря.

Як красиво старіти

Обов’язково потрібно стежити за харчуванням. Різні мінеральні речовини, вітаміни потрібні всім, але жінкам варто звернути увагу на деякі пункти:

  • Надходження вітаміну А в організм має бути регулярним. Багаті на цей вітамін такі продукти, як капуста, зелений горошок, гарбуз, помідори, шпинат, фініки, соя, печінка тріски, теляча печінка, чорнослив і курага.
  • Потрібні і вітаміни групи В. Тому не можна ігнорувати горох, горіхи, рибу, дріжджі, печінку і хліб грубого помелу.
  • Вітамін С легко отримати з смородини, цитрусових, буряків, цибулі та капусти.
  • Організму ніяк не можна без кальцію, його достатньо в петрушці, моркві та буряку, морській капусті і, звичайно, у молочній продукції.
  • Сир і яйця поповнять запаси фосфору.
  • Залізо можна отримати з м’ясної продукції, горіхів, слив і чорного хліба.
  • Білі гриби, картопля, персики, виноград і курага багаті на калій.
  • Морепродукти, насіння і горіхи, какао і чорний хліб необхідно вживати для отримання магнію.
  • Крім цього, жінкам, що переступили рубіж сорокап’ятиріччя необхідно зменшити вживання цукру. Не вживати продукти з великим вмістом жиру. Від тістечок і заводської здоби краще всього відмовитися зовсім.

Для жінки дуже важливий повноцінний сон, від якого залежить і здоров’я, і загальний зовнішній вигляд. Обов’язково потрібно добре висипатися, починати день з легкої зарядки і хорошого корисного сніданку.

Одним з головних аспектів є психологічний стан. Зазвичай до 45 – 50 років жінка досягає всього, до чого так прагнула в молодості – сім’я, дорослі діти, друзі, кар’єра. І часом їй більше нікуди себе застосувати, діти виросли і не вимагають вже такої турботи, робота не приносить вже великого задоволення і т. д. І починається «криза середнього віку», яка впливає на зовнішній вигляд жінки ще більше, ніж недосипання або неправильне харчування. Необхідно знаходити і відкривати собі нові горизонти  для самореалізації, у відповідній життєвій сфері або ж у творчості. Якщо подбати про це вчасно, то порожнеча в житті, що призводить до пригніченого стану або ж до депресії, заповниться, з’явиться впевненість у собі, захочеться жити і дихати на повні груди. Коли жінка відчуває себе корисною, потрібною, то і зовнішній вигляд у неї буде прекрасним.

Залишити коментар

*

Вгору