Коли хворіє немовля - це набагато проблематичніше, ніж більш доросла дитина. Адже він зовсім маленький і ми не можемо використовувати традиційні методи лікування. Але самим противним проявом застуди є звичайно нежить. Він утруднює дихання малюка і заважає йому повноцінно жити. Сон неспокійний, дитина погано їсть, часто відригує, так як часто ковтає повітря через закладеність носа. Саме тому дуже важливо швидко полегшити симптоми вашому малюкові.

Як лікувати нежить у немовляти

  1. Так як малюк не може видути, або прополоскати ніс вам потрібно йому допомогти.Для цього використовуйте спеціальний носовий аспіратор. Його можна знайти в будь-якій аптеці. Покладіть дитину на спину, підклавши під голову невелику подушку. Акуратно введіть кінчик аспіратора в носик дитини приблизно на пів сантиметра і очистіть його від слизу. Повторіть цю процедуру з кожною ніздрею дитини. В залежності від інтенсивності виділення слизу таку процедуру потрібно проводити регулярно. Будьте гранично обережні, так як під час проведення даної процедури дитина може бути примхливою і рухливою.
  2. Обов'язково використовуйте зволожувач повітря. Якщо повітря в будинку занадто сухе це може призвести до подразнення слизових оболонок. Але заливати в прилад потрібно тільки дистильовану або мінеральну воду. В іншому випадку ви ризикуєте додати в повітря шкідливі речовини і посилити розмноження шкідливих мікроорганізмів. Перед використанням зволожувача обов'язково поговоріть з педіатром. Адже від особливостей здоров'я вашої дитини залежить вибір моделі зволожувача. Коли ви вже почали використовувати зволожувач, стежте за його чистотою, і не допускайте появи цвілі.
  3. Для лікування нежиті у дитини можна зробити спеціальний розчин для промивання носика.Для цього вам знадобитися склянка теплої дистильованої води, 1/4 ложки солі і 1 / 4 ложки соди. Все це потрібно ретельно перемішати до повного розчинення. Зверніть увагу, що сіль не повинна бути йодованою, так як йод може викликати ще більше подразнення. Коли розчин готовий, можна почати промивання. Не намагайтеся зробити це самому. Обов'язково попросіть когось допомогти вам. Дитина буде дуже неспокійною під час проведення цієї процедури. Дану процедуру потрібно проводити не рідше 3 разів на день. Також ви можете використовувати для промивання вже готовий спрей який можна придбати в аптеці за рекомендацією вашого педіатра.
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору