Коли з'являється дитина, самі перші місяці Як відучити дитину від пустушкимами зайняті налагодженням вигодовування грудьми. А у малюка трапляються коліки, які його турбують, від чого від періодично плаче. І найпростішим способом заспокоїти його, є звичайно ж соска. Привчити дитину до неї справа легка, а от як потім відучити?

Деякі діти і самі в змозі позбутися від цієї звички, але вже у віці трьох-п'яти років. А батькам все ж слід зробити спробу позбавити від соски в більш ранньому віці свого малюка, так як часто з'являються досить шкідливі наслідки, які впливають на здоров'я дитини. Хоча, змінити звичний порядок буде не легко, особливо якщо дитині соска дуже сильно подобається. У перший час очікуються капризи, сльози і постійне скиглення, вимоги повернути пустушку.

Найголовніше - вибрати самий відповідний час. Краще всього починати це робити тоді, коли у дитини немає додаткових стресів, наприклад переїздів або поїздок, появи братика або сестрички і т. д. За допомогою покарань і принижень соску відбирати не можна ні при яких умовах.

Відучаємо дитину від пустушки

Необхідно залишати соску під час сну дитини, а от для його заспокоєння нею користуватися не треба. Якщо малюк плаче, треба зробити вигляд не розуміння, у чому проблема, також переключити увагу дитя на щось інше, відволікати і розважати, грати з ним і поступово пояснювати, чому соска йому не потрібна. У будинку не повинно бути ніяких запасних пустушок, треба залишити тільки одну. Добре спрацьовує фокус з проколеною дірочкою в пустушки, так як з нею зовсім незручно смоктати соску, а далі кожен день можна по маленькому шматочку відкушувати біля дірочки. І робити це до тієї пори, поки смоктати в ній буде нічого. Також можна домовитися з подругою або знайомою, у кого дитинка більш молодшого віку. Зустрітися на прогулянці і розказати душевну історію, що ось цьому малюкові соска необхідна настільки сильно, наскільки такій дорослій людині, як він сам, вона не потрібна. І дитина в більшості випадків сама віддасть соску. Але у разі невдачі, повторювати таке кожен день немає сенсу, діти хоч і довірливі, але підозри в голівці можна посіяти і тоді соску не добути взагалі.

Відучити дитину від соскиУ цій справі потрібні експерименти. Одним і тим же способом дитину від соски не відучити, навіть якщо просити його про це кожен день. Тож треба набратися терпіння, адже процес відлучення від соски може зайняти тривалий час. Це і недоспані ночі, і постійні капризи, які будуть тривати, поки дитина не відвикне від пустушки остаточно. Якщо хочеться зберегти свої нерви, то можна просто дочекатися моменту, коли соска малюкові просто набридне і він сам її викине назавжди, але якщо вирішили позбутися від цієї звички, необхідно пам'ятати, що це досить складний і тривалий процес, хоча зустрічаються випадки, коли пустушка йде з життя дитини за один день.

Мітки:
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору