Стародавній інструмент планування статі дитини – шанс вплинути на таїнство зачаття. Чи працює китайський календар зачаття?

Особливості китайського календаря зачаття

Календар зачаття – захопливий інструмент, заснований на багатовіковій традиції передбачення статі дитини залежно від віку жінки, яка планує зачаття, і місяця зачаття за місячним календарем.

Традиції передбачати стать за місячним календарем понад 700 років. Її витоки в культурі та світогляді часів династії Цин. Легенда свідчить, що вчений виявив у королівській гробниці діаграму залежності статі від місячних циклів. Карта, яка зберігалася як таємний скарб, давала змогу точно передбачити стать майбутньої дитини.

Як запланувати стать дитини

Учені назвали її таблицею династії Цин або QingGongBia (1644-1912). У перекладі з китайської означає ‘місячна календарна таблиця прогнозування статі плода’. Також відома як китайський дитячий календар.

Історично в китайській сімейній культурі віддавали перевагу спадкоємцям чоловічої статі. Хлопчики були продовжувачами династії, роду, прізвища і носіями культурних цінностей. Бажання народити сина стало головною причиною, через яку китайські сім’ї зверталися до календаря зачаття для визначення статі майбутнього малюка.

У міру поширення новин про його точність китайський дитячий календар набув популярності і став важливою частиною традиційної китайської культури. Незважаючи на давнє коріння, його ефективність і сьогодні залишається предметом суперечок. Більшість критиків пояснюють її випадковим збігом.

Хоча цей інструмент не заснований на наукових даних, він залишається популярним і традиційним методом передбачення статі майбутньої дитини в китайській культурі. Для європейських батьків це розважально-пізнавальний спосіб зазирнути в майбутнє і дізнатися, хто народиться – хлопчик чи дівчинка? Це також можливість заздалегідь вибрати відповідне ім’я, яке розкриватиме таланти дитини і стане її талісманом на все життя.

Що таке китайський календар зачаття?

Це календар, який заснований на місячних циклах і пов’язаний з астрологією та фізіологією жінки. Він складається з 336 комірок і містить такі параметри:

  • Вік жінки від 18 до 45 років.
  • Місяць зачаття дитини з січня по грудень.
Що таке китайський календар зачаття?

До 2020 року в Китаї чоловіків шлюбного віку стало на 30-35 млн більше, ніж жінок. В Індії також прагнуть до народження сина, тому кількість чоловіків перевищує кількість жінок (коефіцієнт співвідношення статей – 1,12). Під час опитування в США 2011 року 40% респондентів заявили, що хочуть хлопчика, тоді як 28% однозначно хотіли дівчинку. Це означає, що китайський календар зачаття, який дає змогу дізнатися стать дитини до її народження, все ще актуальний.

Тлумачення китайського календаря зачаття

Як дізнатися стать дитини за китайським календарем вагітності? Оскільки він заснований на місячному календарі і враховує вік матері на момент зачаття і місячний місяць зачаття, необхідно:

  • Знайти в таблиці місячний місяць зачаття в правій частині таблиці.
  • Знайти вік матері на момент запліднення в лівій частині таблиці.
  • На перетині стовпчика і рядка побачити прогноз статі майбутньої дитини.

Існує універсальний календар зачаття, незмінний рік від року. Тлумачити його необхідно, спираючись на місячний календар з моменту настання нового року. Щоб спростити розрахунок, можна використовувати місячний календар обсерваторії Гонконгу або вже готовий календар зачаття, адаптований до григоріанського календаря.

Тлумачення китайського календаря зачаття

У календаря зачаття існують свої секрети. Під час його тлумачення враховуйте такі моменти:

  • Використовуйте китайський (місячний) вік матері. Наприклад, вік жінки, яка народилася в період з 1 лютого 2003 по 21 січня 2004 року, за китайським календарем дорівнює 22 рокам.
  • Враховуйте місячний місяць зачаття. Наприклад, якщо дата зачаття припадає на період з 10 лютого по 9 березня, то місяць зачаття – 1.

Календар зачаття враховує вплив місячних циклів на стан організму жінки, роботу всіх його органів і систем. У ньому враховано наявність 13 місяців у місячно-сонячному календарі. Китайський календар бере до уваги щомісячну зміну крові в жіночому організмі.

Вважається, що менструальний цикл жінки впливає на стать, здоров’я, психіку та інтелект потомства. Дитина, зачата в другу фазу Місяця, сильніша, здоровіша і життєстійка. Вона наділена яскравою індивідуальністю, привабливістю і фізичною силою. Такий продовжувач роду впевнений у собі, має розвинений емоційний інтелект, психологічно стійкий.

Наскільки достовірний цей спосіб планування статі дитини?

Прихильники китайської діаграми вважають її достовірною більш ніж на 90%. Деякі заявляють, що календар ефективний на 99%. Однак у результаті опитування 2,8 млн жінок, які користувалися цим інструментом розрахунку статі дитини, встановлено, що його точність становить приблизно 50%. Найнадійнішими методами залишається неінвазивний пренатальний тест (НІПТ) або УЗД плода.

Незалежно від того, чи використовується календар зачаття з цікавості, чи як сімейна традиція, він додає нотку загадковості в передчуття зародження нового життя. Під час складання прогнозу враховуйте дані нового року, особливості місячно-сонячного календаря і рекомендації фахівців. Це дасть змогу зробити прогноз більш достовірним і цікавим.

Залишити коментар

*

Вгору