Наші пращури і без апарата УЗД досить точно визначали стать майбутньої дитини. Які народні прикмети вказують на народження сина чи доньки? З цього матеріалу ви дізнаєтесь:

 • Прикмети для зачаття дитини певної статі.
 • Народні прикмети, які вказують, хлопчик чи дівчинка народиться у вагітної жінки.

Прикмети для зачаття хлопчика чи дівчинки

Багато батьків планують стать майбутнього малюка ще на етапі зачаття. Це особливо актуально для пар, які вже мають одну або кілька маленьких принцес і настав час задуматися про спадкоємця. Щоб підвищити ймовірність народження дитини конкретної статі, використовують різноманітні народні інструменти, наприклад, китайський календар зачаття.

Прикмети статі дитини для зачаття та визначення під час вагітності

Які секрети зачаття хлопчика? Прикметами для зачаття сина користувалися багато поколінь, актуальні вони і сьогодні:

 • Якщо займатися любовью помірно, роблячи перерви на кілька днів, можна зачати хлопчика.
 • Чим щільнішу та облягаючу нижню білизну носить майбутній батько, тим вище ймовірність того, що народиться хлопчик.
 • Якщо під час зачаття жінка повертає голову на північ, вона матиме хлопчика.
 • Батько, який бажає зачати сина, повинен брати на себе активну роль у ліжку та першим досягати оргазму. Тоді народиться богатир.

Часті статеві контакти призводять до народження дочки. Батьки дівчаток носять вільні труси. Якщо дружина старша за чоловіка, первістком буде донька, а якщо молодша — син.

Ще один цікавий спосіб планування статі – тлумачення сновидінь. Якщо парі наснилося, що у них народилася дочка, сон може справдитись. Якщо хочете саме дівчинку, можна втілювати пророцтво в життя. Сни про лов риби руками віщують здорову вагітність: чим більший улов, тим вища ймовірність привести в світ сина.

Якщо ви вірите в нумерологію, використовуйте її закони. Плануйте зачаття з урахуванням дат. Якщо парність або непарність року зачаття та народження мами збігаються, народиться дівчинка. Якщо ж рік зачаття та народження мами не збігаються, буде син.

Є прикмета, що погода та дні місячного циклу в момент зачаття впливають на стать майбутньої дитини. Скористайтеся наступними порадами:

 • У ясну та безвітряну ніч на неповний Місяць відбувається зачаття синів.
 • Снігова та дощова погода, повня – найкращий момент для зачаття доньки.

У прохолодному і повному свіжого повітря приміщенні простіше зачати сина, а в теплому, затишному і ароматному – донечку. Залежно від бажання народження хлопчика чи дівчинки можна взяти з собою в ліжко машинку, іграшковий пістолет чи ляльку та рожеву стрічку.

Народні прикмети визначення статі дитини

Налягаючи перед зачаттям на білкову їжу, батьки підвищать ймовірність зачаття сина, а для зачаття дівчинки потрібно перейти на овочі та фрукти, а від м’яса та риби краще взагалі відмовитися.

Народні прикмети визначення статі дитини

За змінами смакових звичок, характеру, зовнішності та загального самопочуття вагітної жінки можна дізнатися, кого вона виношує. Є наукові методи, які використовує офіційна медицина, але стать дитини допоможуть визначити і народні прикмети.

Чули про ефект дурниць? У давнину говорили так: «Дочка сидить в утробі і красу мамину відбирає». Як по зовнішності визначити стать дитини? Якщо зовні жінка стала гарнішою, але на її животі красується довга темна лінія, потемніли соски, з’явилося зайве волосся, а ноги страждають від набряків і судом, народиться хлопчик. Якщо шкіра вагітної страждає від висипань та пігментних плям, риси обличчя розпливлися, вона виношує дівчинку.

Які прикмети вказують на дівчинку?

Згідно з народними прикметами, на дівчинку вказують такі ознаки:

 • Великий, низький та овальний живіт.
 • Рясний прихід молока у ліві груди.
 • Перше ворушіння плода у лівій частині живота.
 • М’які та ніжні долоні.
 • Теплі ноги.
 • Майбутня мати прокидається на лівому боці частіше, ніж на правому.

Вважається, що хлопчик частіше б’є ніжками в районі сечового міхура, а дівчинка – по печінці. Мами дівчаток стають забудькими.

Які прикмети на хлопчика при вагітності?

Нерідко майбутній мамі імпонують солоні, гострі та м’ясні страви або подобається їсти непоєднувані продукти. За ознаками це означає, що вона виношує хлопця. Мами хлопчиків частіше спотикаються, але завжди залишаються у відмінному настрої. Незграбний, невеликий і високий живіт вагітної вказував, згідно з народними прикметами, на народження сина.

Якщо тягне на солодке – чекайте на доньку. Майбутню маму дівчинки може нудити всю вагітність.

З’ясувати стать дитини можна і за допомогою ритуалу з обручкою:

 • Протягніть нитку через кільце, зробіть петлю на кінці.
 • Ляжте на спину і підніміть руку над животом, зафіксувавши лікоть на опорі – спинці дивана, подушці.
 • Дайте маятнику розхитатися самостійно, оцініть його рух.

Кругові рухи маятника над животом говорять про народження доньки, а коливальні — сина. Немає достатніх підстав для підтвердження чи спростування цієї прикмети, але в китайській медицині рухи маятника пояснюються природними силами роботи організму майбутньої матері.

Прикмети для зачаття хлопчика чи дівчинки

Якщо маленький син знайомих виявляє інтерес до живота, обіймає його, то ви чекаєте дівчинку. У народі стверджують, що донька народжується першою у тієї жінки, яка дуже любить свого чоловіка. Спадкоємець у такій парі народиться другим.

Щоб зачати сина чи дочку, розпізнати, хто з’явиться на світ найближчими місяцями, можна скористатися народними прикметами. Вони підкажуть, як зміни у харчуванні, поведінці та самопочутті вказують на стать дитини. Вірити в них чи ні, вирішуйте самі, але народну мудрість прийнято шанувати.

Залишити коментар

*

Вгору