Як каже одна моя знайома – «У кожної нормальної сучасної людини повино бути хоч одне розлучення за плечима». Так це чи ні, судити не мені, але однозначно хочу сказати, що успіхи сучасних чоловіків і жінок досить круто помінялися, і дуже часто не лягають в рамки «нормальної» побудови сімейних відносин з точки зору наших мам і бабусь.

Як спокусити розведеного чоловіка

Серед розлучених, є як жінки, так і чоловіки і якщо вірити офіційній статистиці, то майже кожен другий шлюб закінчується розлученням. Для багатьох з них перший шлюб був свого роду пробою пера і у багатьох він був укладений у досить юному віці, коли будь-які відносини розглядалися з позиції: «… і жили вони довго і щасливо». Який же портрет сучасного розведеного чоловіка?

Типи розлучених чоловіків

Перший тип умовно можна назвати «всі жінки б …, с … або ду …». Продовження після першої літери може бути абсолютно різним у залежності від причини розлучення, але для розлучених чоловіків цього типу характерно негативне ставлення до жінок, а в окремих випадках яскраво виражена агресія.

Другий тип «переконаний холостяк». Отриманий в шлюбі досвід розглядає, як єдиний можливий спосіб побудови стосунків у сім’ї і тому категорично відмовляється розглядати ідею про те, щоб створити ще одну сім’ю.

Третій тип «безтурботний холостяк». Такий тип чоловіків досить швидко звикає до новознайденої свободи і досить легко знаходить спільну мову з жіночою статтю. Особливістю таких розлучених чоловіків можна назвати те, що вони всією своєю поведінкою підкреслюють безтурботність свого існування і небажання будувати відносини знову.

Типи розлучених чоловіків

Четвертий тип «дезорієнтований». Для розведених чоловіків цього типу характерно, що після втрати сім’ї, вони не бачать мети в житті і не здатні її самостійно сформулювати, так як розлучення вибило у нього грунт з-під ніг.

П’ятий тип «адекватні». Після розлучення зазвичай мають дві крайності дуже тужать за родиною або кидаються на пошуки нової жінки, яку використовують для того, щоб утішити своє горе.

Шостий тип «благодійники». Своє життя після розлучення присвячують служінню своїй колишній дружині і дітям.

Як спокусити чоловіка

Якщо ви націлилися на побудову стосунків із чоловіком, який пережив або переживає розлучення, вам треба бути готовим до того, що його серце певний період буде для вас недоступне. Як ви зрозуміли з опису типів розлучених чоловіків, усі вони різні і тільки деяких з них можна приручити. Якщо ви бачите у свого обранця ознаки шостого та першого типів, то їх варто обходити стороною, так як на спокушання таких чоловіків ви витратите багато часу, і не завжди результат вас порадує. Оптимальними для спокушання є розлучені чоловіки, які відкриті до нових відносин, але вступають в них з побоюванням.

Для спокушання чоловіків третього і другого типу особливих зусиль докладати не доведеться. У більшості випадків буде достатньо жіночого кокетства і заворожливого образу, але вам варто бути готовою до того, що на сексі ваші відносини і зупиняться, тому що ви таким чоловікам потрібні в першу чергу тільки для сексу.

Як спокусити чоловіка

Оптимальними для спокушання є чоловіки четвертого і п’ятого типу, але відразу обмовимося, що процес буде розтягнутий в часі, але коли ви їх спокусите у вас буде шанс на заміжжя. Для спокушання таких чоловіків потрібно проявити терпіння і витримку, крім цього вам знадобиться чарівність і море ніжності. Цей арсенал вам знадобиться, для того, щоб відігріти чоловіка, а вже після цього можна пускати в хід різноманітні жіночі хитрощі. Найчастіше чоловіки цього типу легше всього вступають у повторний шлюб, і якщо вам пощастило отримати пропозицію від такого розведеного чоловіка, то постарайтеся врахувати всі ті моменти, на які він скаржився в минулих відносинах.

Залишити коментар

*

Вгору