Онлайн-навчання не тільки не поступається традиційному, але навіть перевершує його в ефективності. Насправді, є багато причин, чому eLearning (навчання онлайн) можна вважати ефективним (а іноді навіть більш ефективним, ніж традиційне навчання). Ось кілька основних аргументів:

  • Студенти здобувають більше знань, ніж на стандартних заняттях
  • Онлайн-навчання забезпечує більш високий рівень відвідуваності
  • Онлайн-навчання вимагає менше часу
  • Навчання онлайн – більш екологічний варіант
  • Навчання онлайн допомагає співробітникам працювати більш ефективно
  • Можливості нетворкінгу
Як зробити онлайн-навчання ефективним?

Поради, які допоможуть винести з онлайн-навчання максимальну користь

Організуйте робоче місце

Неефективно слухати лекції, знаходячись в ліжку, йдучи до магазину чи під час прибирання будинку. Адже так увага розсіюється і матеріал буде засвоюватись погано. Щоб сконцентруватись, радимо створити комфортне робоче місце: зручний стіл і стілець, гарне освітлення, стікери-нагадування тощо.

Знайдіть мотивацію

Важко вчитися, тим більше онлайн, не маючи жодних цілей. Тому подумайте, для чого ви це робите.

Складіть графік

Інколи навчання можна перетворитися на хаос: чати у різних месенджерах, багато курсів і ще більше зошитів, термінові й звичайні завдання, дедлайни, розклад, який часто змінюється,. Треба навчитися планувати та записувати все в одному місці. Радимо користуватися електронним (наприклад, Google) або звичайним календарем. У ньому ви зможете не тільки занотувати важливі події, а й поставити нагадування та дедлайни.

Ведіть конспекти

Старий, але перевірений спосіб, який сприяє кращому запамʼятовуванню та сприйняттю матеріалу. І так, він кращий, ніж скріншоти чи фотографування екрану, адже навряд чи ви знайдете потрібну інформацію серед сотні фотографій і не забудете її через день.

Нагороджуйте себе

Будь-яка робота має отримати відзнаку, адже похвала й нагорода — найвища мотивація. Тому рекомендуємо подумати над тим, що ви можете запропонувати собі після важкого дня навчання.

Користь онлайн-навчання

Хочемо ще раз наголосити, що зараз дуже цікавий час для технологій та освіти. Онлайн-програми можуть забезпечити високоякісну освіту у різних форматах та формах. Щоб навчання онлайн було успішним, навчальна програма та технології мають бути ретельно продумані та збалансовані. Використовуйте повністю сильні сторони формату навчання онлайн. А також вибирайте перевірену та надійну платформу для проведення онлайн занять

Залишити коментар

*

Вгору