Кохана людина все тягне із пропозицією руки та серця? Можливо він і не збирається на вас одружуватися. Експерти у сфері відносин перерахували ознаки, що на це вказують.

Як зрозуміти, що чоловік не хоче одружитися?

Якщо чоловік не знайомить із сім’єю та друзями, не говорить про майбутнє, лає інститут шлюбу, думає тільки про себе, живе як холостяк та не хоче з’їжджати від батьків, отже одружуватися він не планує.

Не знайомить із друзями та родиною

Коли людина закохана, їй хочеться всім про це розповісти. Закоханий чоловік хоче якнайшвидше ввести обраницю у своє коло спілкування, зробити частиною свого життя. Якщо він цього не робить, значить не розглядає дівчину як довгострокового партнера і, швидше за все, не замислюється про шлюб.

6 ознак того, що він не збирається одружуватися

Якщо він пояснює це фразами “Ще не час”, “Нехай все станеться само собою”, “Тобі не сподобаються мої друзі”, це тільки підтверджує несерйозність намірів. При цьому вашими друзями та родичами він також мало цікавиться.

Не говорить про майбутнє

Люди, котрі хочуть бути разом, часто обговорюють спільне майбутнє. Це не спеціальні розмови щодо розкладу, а природні повороти. Можна мимохідь згадати, що наступного року хотіли б поїхати в гори, купити велосипеди, запросити друзів на річницю стосунків. Якщо ж чоловік уникає таких роздумів, то він не бачить спільного майбутнього.

Так відбувається з Райаном Бінгемом (Джордж Клуні) у фільмі «Мені б у небо», якого цілком влаштовують любовні стосунки з жінками без жодних зобов’язань та планів на подальше спільне життя. Жити сьогоднішнім днем добре і корисно, але якщо йдеться про стосунки та створення сім’ї, то такий підхід не годиться. Це знак того, що людина не хоче одружитися.

Ставить шлюб під сумнів

Якщо чоловік весь час каже, що шлюб – це повна нісенітниця, значить він сам не збирається нікому робити пропозицію. Кожна людина може переживати та сумніватися з приводу створення сім’ї. Але постійне заперечення, знищення самого поняття шлюбу, глузування з одружених та інші закиди говорять про те, що чоловік одружуватися не готовий.

Чоловіки, які не мають наміру робити пропозицію, весь час виправдовуються: «Спочатку знайду хорошу роботу», «Зараз немає фінансової можливості», «Ми ще так мало разом». Є чоловіки, які не вірять в інститут шлюбу і взагалі не планують одружитися, як Курт Рассел, Джеймі Фокс, Райан Гослінг, хоч і можуть тривалий час перебувати у стосунках з однією жінкою, але без офіційної реєстрації.

Живе у батьків

Деякі чоловіки починають стосунки з жінками та продовжують жити у батьків. Як герой Меттью Макконахі, якому вже за 30, у фільмі «Кохання та інші неприємності». Якщо чоловік вступає у серйозні відносини, незабаром постає питання про переїзд, спільне життя. Якщо він не висловлює бажання сепаруватися від батьків, то й стосунки серйозними не можливо назвати.

Яка поведінка чоловіка, який не хоче одружуватися

У такому разі жінці варто замислитися і якомога швидше вирішити, чи потрібно чекати, поки її обранець подорослішає. У більшості випадків такі стосунки ні до чого доброго не ведуть. Втім, іноді спільне життя ще не означає весілля.

Живе як холостяк

Яка поведінка чоловіка, який не хоче одружуватися? Він продовжує жити холостяцьким життям. Це виявляється не тільки в тому, що хлопець звертає увагу на інших дівчат або продовжує затримуватись у барах. Він відмовляється робити спільні покупки, налагоджувати побут. Наприклад, не вважає за потрібне поміняти диван на ліжко, купити хорошу сковорідку або придбати мультиварку. Все це здається йому зайвим, адже неодруженому і так добре.

Думки про побут, кухню та інше обтяжують людину та ускладнюють їй життя. Все це означає, що він не збирається мати дружину.

Думає тільки про себе

Якщо перебуваючи у стосунках чоловік думає лише про свої потреби, він далекий від думок про весілля. Йдеться, зокрема, про сексуальні потреби: йому важливо отримати задоволення від сексу, і на цьому все закінчується. Якщо у чоловіка не змінюється фокус і їм рухає егоцентричність, то він хотів би залишитися холостяком.

Його не цікавлять почуття жінки, байдуже, як вона проводить час на роботі, з рідними чи подругами, що її турбує чи радує, а ось про свої потреби він може розповідати скільки завгодно.

Як зрозуміти, що чоловік не хоче одружитися

Якщо помітили кілька ознак із цього списку, не поспішайте виявляти ініціативу та підштовхувати людину до серйозного рішення. Швидше за все, він справді не готовий до серйозних відносин, рівноправного партнерства. Поговоріть відверто і ухваліть рішення, чи варто продовжувати стосунки, якщо вони не приведуть до одруження.

Залишити коментар

*

Вгору