Напруження і тривога для багатьох з нас вже стали звичними супутниками. Проте коли їх стає забагато, час діяти. Не знаєте як швидко заспокоїтися у кризових ситуаціях, тоді вам в нагоді стануть наші поради

Як розслабитися і заспокоїти нерви

Спробуйте медитацію

Головна її мета полягає в тому, щоб позбутися хаотичних думок і замінити їх почуттям спокою та усвідомлення цінності теперішнього моменту. Медитація добре відома тим, що знімає стрес і тривогу. Дослідження доводять, що всього лише 30 хвилин щоденної медитації можуть полегшити симптоми стресу та діяти як антидепресанти.

Здоровий сон

Безсоння є загальним симптомом при стресах і перенапруженні. Тож зробіть сон вашим пріоритетом.

6 способів розслабитися і заспокоїти нерви

Практикуйте глибоке дихання

Нестабільне, швидке та поверхневе дихання призводить до тривожності. Глибокі дихальні вправи, як процес свідомих повільних, і навіть глибоких вдихів можуть допомогти відновити нормальний режим дихання і зменшити відчуття напруженості.

Переходьте на здорову їжу

Якщо ваш стан після їжі не те що не покращується, а навіть погіршується, перегляньте свої харчові звички. Пийте більше води, усуньте з раціону шкідливі харчові продукти та їжте здорову їжу, фрукти, зелень та овочі.

Спробуйте ароматерапію

Дослідження довели, що ароматерапія допомагає людині розслабитися, покращує сон, піднімає настрій, зменшує частоту серцевих скорочень та рівень артеріального тиску. Найчастіше для заспокоєння і зняття симптомів стресу використовуються бергамот, лаванда, шавлія, жасмин, валеріана, грейпфрут.

Пийте ромашковий чай

Дослідження довело, що ромашка також може бути дієвим засобом проти синдрому загальної тривожності і стресових станів.

Залишити коментар

*

Вгору