Чоловіки як правило дуже часто забувають про такі речі, які для жінки мають величезне значення. Наприклад, представники сильної статі можуть забути про річницю весілля чи в останню хвилину згадати про подарунок для коханої дружини на день народження. Однак всі ці недоліки зовсім не заважають чоловікам бути набагато романтичніше жінок, як стверджують американські соціологи.

Чоловіки романтичніше жінок

Американські психологи і соціологи провели глобальне онлайн-опитування майже 70-ти тисяч респондентів і, вивчивши його результати, винесли свій професійний вердикт – чоловіки схильні до романтики більше ніж жінки. Представники сильної статі набагато романтичніше слабкої статі і частіше піддаються раптовим романтичним поривам. Наприклад, чоловіки здатні здивувати свою другу половинку, зробивши їй пропозицію руки і серця на різних мовах світу, або зізнатися в коханні на висоті 10 тис. м. на рівнем моря, або влаштувати романтичну вечерю вдома при свічках, або …

Опитані люди правдиво відповідали на питання про свої любовні стосунки. У ході було з’ясовано, що 48% чоловіків закохалися практично з першого погляду в своїх партнерок. А от серед жінок аналогічний показник виявився майже вдвічі менше – всього лише 28%.

Чоловіки схильні до романтики більше ніж жінки

Автори даного соціологічного дослідження, професора Пеппер Шварц і Крисанов Нортрапп, які працюють у Вашингтонському Університеті, опублікували результати свого дослідження в книзі “The Normal Bar”. У цій книзі були описані і інші досить цікаві факти з області людських любовних взаємин. Наприклад, незважаючи на те, що чоловіки виявляють більшу симпатію до романтики, вони в свою чергу більш схильні до зрад. 33% представників сильної статі чесно зізналися в тому, що хоча б один раз в житті вони зраджували своїм партнеркам. Жінки на їх фоні виглядають вельми гідно – лише 19% з них зізналися у зраді.

Незважаючи на це, 74% опитаних, а це переважна більшість, з упевненістю сказали, що вони щасливі у своїх нинішніх любовних відносинах. 66% опитаних заявили, що їм дуже пощастило з партнером і у них вже відбулася доленосна зустріч зі своєю “другою половинкою”.

Залишити коментар

*

Вгору