Жіночий журнал JIJOUR

 

Напевно, ми знаємо власне тіло краще, ніж будь-що. Але в ньому насправді існує ще багато незвіданих місць і фактів. Давайте розглянемо деякі з них.

Дивні факти про наше тіло
Що може розповісти піт? На нашому тілі розташовуються приблизно п'ятсот тисяч потових залоз, що виробляють в добу близько півлітра поту, склад якого залежить від місця виділення. Велика частина потових залоз виводить воду разом з розчиненими в ній солями. А потові залози, які розташовані в паху і під пахвами, виділяють субстанцію маслянистої форми. Саме її дуже люблять бактерії, тому й запах у цих частинах тіла при потовиділенні неприємний і більш різкий, але цей запах не самого поту. Цей запах виробляють бактерії, які їм харчуються.

Всі ми знаємо, що позіхання дуже заразне, саме тому, коли ми бачимо позіхаючу людину, інстинктивно і у нас з'являється бажання позіхнути. І що найцікавіше, у зимовий час це трапляється майже в два рази частіше. Ще цікавим фактом є те, що процес невимушеного позіхання не можна завершити з відкритими очима, так само як і процес чхання.

У чому сила нашого мозку? Його вага становить приблизно два відсотки від усієї маси дорослої людини, хоча при цьому він споживає приблизно двадцять відсотків калорій і кисню від кількості, що надходить в наш організм. Він споживає енергію, рівну енергії лампочки в 10 Ватт, навіть в період сну. І вночі він ще більш активний, ніж в денний час доби. Наш мозок розпізнає всі больові сигнали, що виходять від тіла, хоча сам по собі біль відчувати не здатний. Навіть на операціях на головному мозку іноді пацієнти знаходяться в бадьорому стані, при цьому можуть і співати і грати на музичному інструменті. І навіть після відсікання голови, людина перебуває у свідомості ще близько двадцяти секунд.

Коли ми відчуваємо і переживаємо приємні Факти про наше тіло емоції, наші зіниці розширюються.Це відбувається тоді, коли ми отримуємо велике задоволення від наших дій. Наприклад, ми споглядаємо прекрасний світанок або захід, або смакуємо вишуканий десерт, і навіть тоді, коли поблизу знаходиться дуже дорога людина.

У кожної людини унікальні відбитки пальців. Що найцікавіше, так само у нас неповторний відбиток нашого язика. У судин очної сітківки теж індивідуальний візерунок, який з недавніх пір широко використовують у біометричних сканерах і паспортах. Унікальні відбитки на руках у дитини формуються ще в утробі матері, приблизно на четвертому місяці вагітності.

Мітки: ,
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору