Зірки підкажуть, з жінками якого знака Зодіаку найкраще створювати відносини, а які мають нереальний магнетизм і здатні підкорити своєю винахідливістю та красою.

Коли народжуються ідеальні жінки?

В одному знаку Зодіаку не можуть поєднатися всі якості ідеальної жінки. Але астрологи виділяють яскравих представниць зодіакального кола, які націлені на сім’ю та стосунки.

Перші – жінки-Раки

Вони люблять дітей, готові присвятити себе сімейному вогнищу та створюють затишок. Народжені під цим знаком дівчата дуже чуттєві, завжди підбадьорять, нагодують, поспівчують. Вони чудові співрозмовниці, які підтримають та вислухають. Вірні своєму дому, який люблять, – атмосфера тепла, затишку та захищеності для Рака дуже важлива. Для них немає нічого важливішого, ніж традиції та атмосфера кохання. Правда, іноді можуть бути недовірливими, уразливими і примхливими.

Зірки, що народилися під знаком Рака: Ліндсі Лохан, Селена Гомес, Євгенія Лоза, Ангела Меркель, Марго Роббі, Єва Грін.

Другі – жінки-Терези

Вони легкі та доброзичливі, люблять спілкуватися, естетичні, витончені, стежать за собою. Наділені незрівнянним смаком, розуміються на мистецтві, літературі та музиці. Здатні будь-якому житлу надати красу. Дипломатичні, тому легко ставляться до образ. З такими половинками нескладно побудувати міцні стосунки, тому що вони не напружують чоловіків, не намагаються повісити на них усі свої проблеми. Допомагають досягти балансу у парі та легко йдуть на компроміси. Утримують обранця від імпульсних рішень, оскільки самі не люблять поспіху.

Зірки, що народилися під знаком Терезів: Кім Кардаш’ян, Кейт Уінслет, Хізер Локлір, Гвінет Пелтроу, Ані Лорак, Хіларі Дафф та Моніка Беллуччі.

Ідеальні жінки за Знаком Зодіаку

Ідеальні жінки цих знаків Зодіаку народилися у наступні роки:

1975 – рік Дерев’яного Кролика

1979 – рік Земляної Кози

1982 – рік Водяної Собаки

1987 – рік Вогняного Кролика

1991 – рік Металевої Кози

1994 – рік Дерев’яної Собаки

1999 – рік Земляного Кролика

2003 – рік Водяної Кози

2006 – рік Вогняної Собаки

Залишити коментар

*

Вгору