Що можна приготувати на новорічний стіл, якщо мало грошей? Чому завжди новорічні свята віднімають таку кількість коштів? І чи потрібно витрачати стільки грошей на їжу? Адже цілком реально відсвяткувати Новий рік, не спустошуючи свого гаманця.

Що приготувати на новорічний стіл, якщо мало грошей

Заощадити на новорічному столі досить просто. Приміром, справжньою окрасою столу стануть домашні пироги, грибні та овочеві заготовки, страви з коренеплодів та овочів. Все це не вимагає величезних витрат, та й готується легко і швидко. Найкращим варіантом будуть ті овочі, які ростуть в нашій кліматичній зоні – адже вони набагато дешевше тих, які привозять здалеку. З м’яса найдешевша курятина. А риба буде смачніше і дешевше, якщо її купити цілою, і вже самостійно її обробити.

Може це здасться дивним, але буде набагато економніше приготувати одну велику страву, яку можна підкріпити недорогими, красивими і легкими салатами, а також домашніми пирогами. Замінити досить заморочливі в приготуванні рулети, котлети та інші м’ясні делікатеси найкраще курятиною, звичайно, за умови, що в м’ясі взагалі є гостра потреба.

Найкраще замінити всі страви, що вимагають заправки майонезом, який на святковому столі краще не використовувати. Гідрогенізовані жири та оцет, що входять до його складу, дуже забивають смакові рецептори язика, чим знижують одержуване від їжі задоволення. Набагато вигідніше буде подати нехай прості, але свіжі страви, а не заправлені майонезом, що стоять всю ніч на столі.

Можна спробувати приготувати дещо інші заправки, якщо в них є необхідність. Дуже красиво виглядатимуть подані в окремих ємностях соуси. У цьому випадку кожна людина зможе додавати собі їх за смаком. Можна поставити й майонез в піалі, на випадок, якщо хтось не може обійтися без нього. Заправки і соуси, розташовані в маленьких ємностях по всьому столу, дають свободу вибору, а це вже знак поваги до всіх сидячих за столом.

Що приготувати на святковий стіл, коли нема грошейКлючовими моментами застілля можуть стати свіжоприготовані страви. До моменту їх подачі на стіл, гостям доведеться їх очікувати, куштуючи при цьому аромат, що доноситься з кухні. Апетит, як відомо, потрібно *нагулювати*, тоді навіть найпростіша, недорога страва буде дуже бажаною та більш смачною.

Можна заздалегідь підготувати план подачі кожної страви. Приміром, перед десертом найкраще витримати паузу, щоб він був очікуваним. Тоді навіть найзвичайніша шарлотка буде прийнята гостями *на ура*. Більше того, недорога і легка в приготуванні шарлотка, гарна ще й тим, що з’їсти її можна багато, на відміну від калорійного і дорогого кремового торта.

Залишити коментар

*

Вгору