Виберіть одну із семи свічок, на яку ви відразу звернули увагу. Тепер читайте, що вам варто змінити в житті і над чим попрацювати.

Тест по картинці: що вам варто змінити у житті?

Тест по картинці: що потрібно змінити у житті?

Біла свічка

Ваша душа кришталево чиста. Ви відчуваєте тонкі вібрації, вмієте прочитати знаки долі та постійно працюєте над власним удосконаленням. Продовжуйте в такому ж дусі! Адже незабаром вам доведеться повести за собою людей!

Фіолетова свічка

Зараз ви дуже невпевнені в собі, часто гніваєтесь, і вважаєте, що все в житті йде не так. Не засмучуйтесь, скоро все зміниться. На вашому шляху зустрінуться люди, які допоможуть зробити важливі кроки на шляху позитивних змін. Дослухайтеся до них!

Червона свічка

Вас переповнює пристрасть і жага до життя, любові, до всього нового. Ось, настав цей час – дерзайте! Сміливо йдіть на будь-які авантюри, які вам підкине життя! І зовсім скоро ви отримаєте новий простір з новими можливостями, які вас порадують!

Жовта свічка

Цей колір говорить про те, що ви захоплена натура! Вам не набридає вчитися чогось нового. Ви з головою йдете в нові науки, записуєтеся на чергові курси та купуєте чергову енну книгу. Може настав момент використати набуті знання?

Чорна свічка

Ні, ви не зла людина! Чорний колір сигналізує, що вам варто заглибитись у себе і зрозуміти, хто ви, і куди рухаєтеся. Зараз з вами відбуваються чудові метаморфози – не упирайтеся їм. Загляньте всередину себе – адже всі відповіді там.

Зелена свічка

Зелений символізує саме життя – соковите, чисте, справжнє. Якщо ви його так не відчуваєте, варто відійти від роздумів про все погане та навчитися насолоджуватися простими речами. Постарайтеся бачити позитив, незабаром у ваше життя увірветься вітер змін!

Залишити коментар

*

Вгору