Точковий масаж в домашніх умовахТочковий масаж вважається одним з видів масажу, які зберегли свої традиції протягом тисячоліть. З точки зору точкового масажу хвороби в нашому організмі пов’язані із застоєм або дефіцитом енергії в певних зонах. Для гармонізації течії енергії в акупрессурі прийнято використовувати вплив на біологічно активні точки ( БАТ). Вважається, що енергія в тілі людини тече по певних меридіанах, кожен з яких відповідає за свою систему і органи. Таким чином, впливаючи на певні точки на меридіанах, можна вирішити багато проблем зі здоров’ям. Сьогодні в “JIJOUR” ми розповімо Вам про те, як провести сеанс точкового масажу в домашніх умовах. І зробимо ми це на прикладі точкового масажу обличчя.

Точковий масаж обличчя

Для впливу на точки під час масажу можна використовувати великий, середній або вказівний палець. Перед початком нанесіть на руки трохи олії (кунжутної або оливкової) – зовсім трохи. Для активізації точки слід злегка натиснути на неї пальцем (до відчуття легкої пульсації або розпирання), потримати протягом 30 секунд. Далі здійснити дев’ять м’яких рухів за годинниковою стрілкою і дев’ять – проти.

Біологічно активні точки

Біологічно активні точки, які розташовані на обличчі

 1. Проведіть подумки лінію між верхніми точками вух на тімені. У центрі цієї лінії буде знаходитися точка, яка допоможе Вам при вегето-судинній дистонії, неврозі, мігрені і безсонні.
 2. На відстані 0,3 см від внутрішнього кута ока знаходиться точка, яка буде корисною у разі проблем із зором або при закладеності носа.
 3. Проведіть подумки вертикаль від другої точки вгору. На перетині з початком брови Ви знайдете точку, яка стане в нагоді у випадку, якщо Ви страждаєте головним болем судинного характеру.
 4. Над кінчиком брови знаходиться точка, що відповідає також за зняття головного болю судинного походження і поліпшення зору.
 5. Проведіть подумки вертикаль від кінчика носа. Точка, що знаходиться між бровами на цій лінії допоможе Вам при безсонні, головних болях, запамороченнях.
 6. У зовнішнього кута ока, на відстані 0,6 см знаходиться точка, вплив на яку позбавить Вас від мігрені.
 7. У скроневій западині, між кінчиком брови і верхівкою вуха є точка, яка знімає нервову напругу і полегшує мігрень і головний біль.
 8. На відстані одного сантиметра від зіниці вниз знаходиться точка, яка буде ефективна при розладах мови, тику верхньої повіки і головних болях.
 9. Біля кута рота, в сторону щоки знаходиться точка, масаж якої допоможе при проблемах з мовленням і болю при повороті шиї.
 10. У верхній третині борозни над губою, під кінчиком носа є точка, корисна при непритомності, істеричних припадках, а також при набряклості обличчя і нервовому тику очей і рота.
 11. У центрі між верхньою губою і кінчиком носа знаходиться точка, яка також допоможе зняти набряк обличчя, крім того, її використовують при втраті голосу.
 12. На внутрішній частині підборіддя, в центрі є, так звана, ” антистресова ” точка.
Залишити коментар

*

Вгору