Як доглядати за зоною декольтеУвагу протилежної статі завжди привертає область декольте. Але ось саме в цій зоні особливо вразлива шкіра, тому як саме в цій області вона практично позбавлена сальних залоз, які захищають від багатьох несприятливих зовнішніх впливів.

До того ж на стані і формі бюста позначаються різні гормональні захворювання, вагітність і пологи, грудне годування дітей і навіть різке зниження ваги.

Щоб зберегти якомога довше ідеальний вид в зоні декольте, необхідно своєчасно забезпечити догляд не лише за цією областю, а й за грудьми. Фахівці рекомендують деякі косметичні засоби і процедури, що підтримують правильний кровообіг, пружність м’язів і шкіри. Завдяки цьому така спокуслива частина жіночого тіла, як область декольте, придбає бездоганний вигляд.

Отже, для правильної постави і збереження гарної форми бюста дуже необхідні вправи, які підтримують тонус м’язів грудей – це підйоми і махи рук, ще краще якщо вправи робити з невеликим обтяженням (один-півтора кілограма), а так само звичайні віджимання. Виконувати їх необхідно регулярно, не менше десяти хвилин в день і не рідше чотирьох-п’яти разів на тиждень.

Для поліпшення кровообігу в зоні декольте ефективну дію робить масаж, який проводиться легкими круговими рухами, з додаванням слабкого пощипування. Досить п’яти хвилин в день, за умови, що проводиться масаж регулярно.

Не варто забувати про плавання, яке дуже корисно не тільки для зміцнення м’язів, але й для всього організму в цілому. Якщо відвідувати басейн два рази на тиждень, можна зміцнити не тільки бюст і область декольте, а й інші частини тіла. Дуже корисне плавання і при в’ялості рук – проблеми, з якою стикаються багато жінок.

Неймовірний результат приносить і контрастний душ. Відкриває пори і розслабляє м’язи гаряча вода, а холодна стимулює і тонізує циркуляцію крові. Процедуру необхідно завжди починати з теплої води, а закінчувати обов’язково холодною. Контрастний душ крім області декольте буде так само корисний всьому організму для підтримки гарної форми.

Як доглядати за декольте

Після закінчення водних процедур треба нанести на шкіру живильний крем, або ж спеціальний засіб, призначений для корекції грудей. Будь-який засіб наноситься масажними, легкими рухами. Особливу увагу варто приділити маскам. Їх слід наносити на чисту шкіру хвилин на двадцять, після чого змивати на початку теплою, а потім холодною водою.

Залишити коментар

*

Вгору