Якщо шуба забруднилася, необов’язково відразу нести її в хімчистку. Від невеликих забруднень цілком можна почистити шубу в домашніх умовах.

Як почистити шубу в домашніх умовах

Почистити шубу, яка забруднена нежирними речовинами, наприклад напоєм або пташиним послідом, можна за допомогою звичайного мила. Намильте вологу ганчірку і протріть пляму, а потім пройдіться по мокрому хутрі сухою ганчіркою. Якщо пляма не відтирається таким способом, то можна видалити її бензином. Щоб не залишилося неприємного запаху, повісьте хутряний виріб на кілька годин на балкон. Бензин швидко вивітриться.

Якщо хутро у коміра або на рукавах шуби засалилося і стало тьмяним, приготуйте суміш з рівної кількості спирту, води і столового оцту, а потім нанесіть її на забруднене місце, після цього протріть хутро чистою бавовняною ганчіркою. Цей спосіб підходить і для боротьби з масляними плямами.

Почистити шубу з темного хутра

Почистити шубу з темного хутра можна розчином з нашатирю і води в пропорції 1:4. Цю суміш краще наносити на шубу ватним диском або тампоном. Поки хутро не висохло, протріть його водою з додаванням укусу, для цього розчиніть чайну ложку оцту в літрі холодної води. Оцет допоможе повернути хутру блиск. Після цього шубу ще раз потрібно протерти сухою ганчіркою з бавовни.

Для того, щоб почистити шубу з білого хутра та повернути їй білизну, знадобиться крохмаль. Щедро насипте його на хутро, потім розподіліть по поверхні шуби і ретельно, але акуратно помніть її, щоб крохмальний порошок зібрав весь бруд. Потім шубу треба витрусити. Повторюйте цю процедуру до тих пір, поки крохмаль, що витрушується з шуби, не стане білого кольору. Після такої чистки шубу потрібно розчесати, для цього краще всього використовувати гребінець з рідкими залізними зубчиками.

Почистити шубу з білого хутра

Деякі вивішують шуби сушитися на сонці або кладуть на батарею. Це діє на хутро згубно! Від спеки і сонячних променів ворс стає більш ламким, починає випадати. Щоб хутряний виріб швидко висох, повісьте його на вішалку в кімнаті або в коридорі.

Залишити коментар

*

Вгору