За статистикою близько 70% чоловіків повертаються до своїх дружин, але що робити, якщо Ваш обранець опинився серед тих самих 30%, які вирішили побудувати нові стосунки? Про це сьогодні й поговоримо.

yak-povernuti-cholovika3 Чоловік пішов з сім’ї, і перше, що Ви відчули, як звалився Ваш світ, все втратило свою значимість. Ви перебрали тисячі причин, за якими та, друга, може бути краще за Вас або ж, навпаки, розгнівалися ще більше через те, що вважали її менш привабливою, розумною тощо. В обох випадках в душі оселилася образа, розчарування, злість і почуття, що зрадили не просто Вас, а й все, у що Ви вірили. І тут лунає перший тривожний дзвіночок. Ридаючи довгими самотніми вечорами, передумуючи раз за разом про всі свої недоліки, шкодуючи себе і своє розбите життя, Ви не помічаєте, як заглиблюєтесь в роль жертви. Навколишні зітхають співчутливо Вам у слід, буквально плекаючи жертву всередині Вас. І поступово Ваша поведінка все більше слідує за цією роллю. Починаються вечірні дзвінки, плачі у телефонної трубки, прохання повернутися. Через деякий час з’являються подруги, родичі, знайомі з лайкою, брудом на адресу кривдника або розробленим планом помсти. Все ще сприймаючи себе кинутою і скривдженою, Ви починаєте розпалювати в собі інше почуття – злість. І весь свій запалав гніву Ви обрушуєте на голову свого обранця і його нової подруги. Слідують образи, дзвінки з погрозами, скандали і нескінченні обвинувачення. Вся ця трагедія може порядно затягнутися, перетворитися в якусь гру, відступити від якої вже дуже складно. І не те, щоб Ви все ще ставилися до чоловіка з колишньою ніжністю, теплом і любов’ю, та й гладко у Вас все не було. Але він був поруч, і у Вас було багато спільного, а, може, не так вже й багато, але тільки Вашого, того, що було лише між вами двома. І тому Ви абсолютно не уявляєте, як жити далі і неодмінно намагаєтеся повернути його, довести, що він повинен, зобов’язаний, що Вам без нього ніяк. Кожен раз в розмовах і з’ясування Ви закликаєте до його людської суті з питанням: «Як же ти міг?» І тут лунає другий тривожний дзвінок. Будь-яка маніпуляція, а саме це Ви зараз і використовуєте, будь це заклик до почуття боргу або совісті є якась прихована форма насильства над людиною. Бо почуття обов’язку криє в собі насильницький елемент – я повинен, значить, я не хочу, але мені все ж доведеться. А тепер давайте спробуємо відійти убік від самих себе і подивитися на всю ситуацію, ніби це відбувається не з Вами.

Ось, що ми побачимо – змучена жінка, з глибокою образою на життя, істеричними проявами емоцій, почуваються невдахою через розпаду шлюбу намагається всіма можливими і неможливими шляхами повернути колись коханого чоловіка, переконуючи себе саму, що любить його досі. З іншого боку чоловік, який пішов з сім’ї (хоч з причини, хоч по дурості), якого переслідує колишня дружина, засинаючи звинуваченнями і закочуючи скандали. Ні, ми не станемо виправдовувати чоловічий вчинок або ж засуджувати, постараємося просто піти від цього і розібратися в самих собі.

Повернення чоловікаУявіть, що на місці Вашого чоловіка зараз знаходиться незнайомий чоловік, до якого Ви відчуваєте якусь симпатію і увагу якого Ви хотіли б привернути. Відповідайте для себе самі – а чи може привернути увагу вищеописана жінка чоловіка? Але ж це Ваш чоловік, скажете Ви, він прекрасно знає Вас. Повірте, що Ваш портрет у його очах зараз виглядає саме так, яким ми його побачили з боку, і, будь він навіть самим витонченим мазохістом, навряд чи у нього виникне бажання жити з такою жінкою.

Чому б Вам не познайомити його з тієї прекрасною, доглянутою, врівноваженою, розумною і самодостатньою жінкою, яка є всередині Вас, але про яку Ви зовсім забули. Давайте на час подаруємо собі ту любов, яку ми так жадаємо отримати з боку. Знайдемо хобі для себе – захоплення, яке подарує нам внутрішній спокій, врівноважить настрій і посприяє нашому розвитку. Зустрінемося, нарешті, з подругами, на яких за сімейними обставинами не вистачало часу. Приведемо в порядок свій зовнішній вигляд, який вельми постраждав за час наших внутрішніх мук. Оновимо свій гардероб, щоб знову відчути себе Жінкою. Проаналізуємо все, що сталося з боку і подаруємо собі та чоловікові прощення. Не має жодного значення, хто в цій ситуації винен, бо це просто ВЖЕ сталося, як би старанно ми не пручалися цьому внутрішньо. Ми постараємося пробачити всіх, хто був залучений в цю історію, і усвідомити все, що сталося як минуле. Відчути, що воно знаходиться позаду і не може керувати нами зараз, відвертаючи нас від майбутнього. Ми відпустимо чоловіка внутрішньо, проявивши тим самим довіру до свого життя, показуючи, що ми заслуговуємо щастя самі по собі, що ми гідні його як цілісна гармонійна людина, а не тільки як складова пари. І хтозна, що піднесе Вам тоді Ваше життя? Повернення чи чоловіка до Вас і продовження Ваших відносин вже на новому рівні, поява чи у Вашому житті нової любові, в якій Ви повною мірою відчуєте подяку своєму чоловікові за подаровану можливість такого щастя, відчуєте чи Ви вперше, що Ви щасливі без чиєїсь участі. Що б не відбувалося у Вашому житті, пам’ятайте: Ви гідні любові, а не звички; ніжності, а не жалості; бажання, а не боргу; розуміння, але не образи.

Будьте щасливі

Будьте щасливі!

Залишити коментар

*

Вгору