Як повернути дружину?Прийнято вважати, що чоловіки переносять розрив відносин набагато легше, ніж жінки. Твердження це вельми сумнівне. Так, жінки, будучи більш емоційними і відкритими, проявляють свої страждання набагато більше, ніж чоловіки. Але це не означає, що чоловіки не відчувають у подібних ситуаціях біль. Багато хто з них довгий час не можуть прийти в себе і налагодити своє життя. Сьогодні жіночий журнал JIJOUR розповість Вам про те, що ж робити і як себе вести, якщо Вас покинула дружина? Раніше ми говорили з Вами про те, як вчинити, якщо Вас покинув чоловік, але ситуації ці різні, насамперед, через різницю чоловічого і жіночого сприйняття.

Почнемо, мабуть, з табу в ситуації, коли від Вас пішла дружина:

 • Не намагайтеся давити на жалість або почуття обов’язку своєї коханої. Не закидати її смс про те, як Вам погано і як Ви не можете жити без неї. Це може дати лише тимчасовий ефект. Крім того, може викликати абсолютно іншу реакцію – Ви не хочете подумати про те, чому це сталося і чому їй довелося піти, а замість цього повертаєте ситуацію на свою сторону і граєте в скривджену дитину, що вимагає негайної уваги.
 • Не варто і складати підступний план помсти, бажаючи викликати у дружини почуття ревнощів. Ніякі демонстративні витівки з іншими жінками не викличуть її розташування до Вас.
 • Від Вас пішла дружинаДо цього ж пункту можна віднести і зрив, в результаті якого Ви пуститеся у всі тяжкі. Ніякі доводи щодо того, як Вам було погано, не зможуть відвести Вашу дружину від думки, що Ви буквально відразу стрибнули в ліжко до іншої жінки.
 • Не влаштовуйте з’ясувань відносин, намагаючись всю вину перекинути на дружину. Розрив відносин – завжди справа двох і вина теж.
 • І вже точно, чого не слід робити (навіть у випадку, якщо Ви більше ніколи не будете разом), так це поливати при будь-якому зручному випадку колишню дружину брудом. Як мінімум, це низько. Ви ділили з цією жінкою своє життя. Крім того, дуже часто серед друзів або просто знайомих можуть знайтися люди, які поспішать передати всю інформацію Вашій коханій, прикрасивши її додатково. Це лише посилить Вашу ситуацію.

Що ж робити?

 • Постарайтеся заспокоїтися і взяти себе в руки. У Вас є мета (повернути кохану), краще сконцентруватися на цьому.
 • Спробуйте розібратися з ситуацією. Чому так сталося? Не звинувачуйте себе у всіх земних гріхах, але спробуйте просто поміркувати, що у Вашій поведінці або словах могло змусити дружину прийняти таке рішення? Врахуйте, що те, що Ви відносите до розряду «а що я такого сказав», цілком може поранити жінку. Так вже вийшло в природі, що жінки більш чутливі, прийміть як факт.
 • Якщо Ви знайшли ту саму краплю, яка стала для Вашої дружини останньою, простежте, звідки ця сама крапля втекла. Можливо, Ви справді не помічали довгий час чогось, що могло заподіяти біль дружині.
 • Розуміння причини дасть Вам можливість чітко побачити шлях, по якому потрібно піти, щоб повернути почуття коханої жінки. Ніколи не намагайтеся змінити іншу людину, все, що в Ваших силах – змінитися саме. І тоді зміниться і оточення. Попрацюйте над собою, змініться самі, нехай дружина побачить ці зміни. Цим Ви як не можна краще покажете значимість даних відносин для Вас.
 • Якщо Вас покинула дружинаБудьте тактовні і впевнені в спілкуванні зі своєю колишньою. Дайте відчути, що Ви налаштовані серйозно, що вона – саме та жінка, поруч з якою Ви хочете провести своє життя.
 • Якщо Ваша кохана пішла на контакт, не тисніть на неї, спробуйте акуратно повернути в її життя романтику (якої їй, можливо, і не вистачало у Ваших відносинах). Для жінки ж завжди на першому місці залишаються почуття.
 • Скільки б порад ми Вам не давали, завжди залишається ймовірність того, що кохану вже не повернути. Але на цьому життя не закінчується. Подумайте, адже, можливо, це була не зовсім Ваша людина. І, можливо, тільки завдяки тому, що вона пішла з Вашого життя, тепер у Вас відкриється новий шлях назустріч тієї самої, єдиної.

Будьте щасливі! Нехай любов веде Вас по життю!

Залишити коментар

*

Вгору