Людина навряд чи може бути повністю щасливою, якщо іі безперервно мучать думки, що комусь живеться набагато краще, ніж їй. Заздрість - це смуток, що виникає на тлі успіхів оточуючих людей. Досить часто чуже щастя мимоволі викликає у людей недолік власного. Це почуття і називається заздрістю. Воно гризе, пригнічує, змушує людину мучитися, бачити себе дуже нещасною. Заздрість з'являється тоді, коли людина починає порівнювати свої успіхи з чужими, вона виходить назовні й позбавляє спокою, сну і настрою, що в підсумку може привести до сильного стресу.

Обов'язково потрібно цікавитися тільки своїми успіхами, а не чужими, тоді просто не буде часу на заздрість, бажання зайняти незаслужено чуже місце, якого інша людина заслуговує по праву. Коли людина постійно зайнятий тим, що заздрить чужим досягненням, він просто забуває про власні успіхи. Заздрісні люди занадто багато надумують, заганяючи тим самим себе в глухий кут. Вони не можуть розглянути повну картину того, що відбувається, бо їм здається, що в порівнянні з іншими вони повні невдахи. Для уникнення цього неприємного відчуття необхідно мати ясні і світлі думки.

Як позбутися від заздрості Перестати заздрити може допомогти зосередженість на своїх досягненнях і поточних справах. Заздрість заснована в основному на порівнянні, і щоб викорінити її треба перестати постійно думати про чужі достоїнства, перестати порівнювати себе і когось ще, а задуматися про свою власну унікальність і самооцінку. Дуже корисно подумати, в якій сфері можна стати кращим, як можна досягти справжньої майстерності в своїй професії чи в своїй улюбленій справі, хобі. Навіть мудреці кажуть, що будь-яка людина, яка займається своєю, щиро улюбленою справою, повністю захищена від болісної заздрості. Вони мають рацію, тому варто займатися саме тією справою, яка дійсно приносить задоволення від власної роботи.

Варто озирнутися навколо себе, поспостерігати і добре подумати, хто саме з навколишніх людей щиро порадіє і буде щасливий, коли ви досягнете успіху і досягнете бажаного. Саме цих людей потрібно зробити джерелом свого натхнення. Треба почати робити щось добре і приємне людям. Наприклад, можна подарувати подарунки, але тільки від душі, від усього серця. І коли ви побачите радість на обличчях людей, ви будете відчувати свою причетність до цього, відчуєте замість заздрості більш сильне почуття - радість.

Щоб не заганяти себе в кут заздрістю, нервовими переживаннями, що виникають на її тлі, щоб вирвати себе з свого замкнутого кола, намагайтеся не заздрити, а відроджувати в собі забуте почуття вдячності за все, що вже маєте. За рідних і близьких, за свободу і здоров'я, роботу та захоплення. Любіть і цінуєте себе, а також своє місце в житті інших людей і ніколи нікому не заздріть! Від душі радійте своїм успіхам і досягненням, навіть якщо вони незначні, але вони ваші і тому ви маєте повне право пишатися ними.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору