Жінка завжди думає про те, як приручити чоловіка так, щоб він виконував всі її капризи і бажання, і носив в буквальному сенсі на руках. На думку психологів, цього досить легко домогтися, взявши за основу будь-якого чоловіка і застосувавши до нього всього кілька хитрощів. Досить корисними в цій справі стануть десять правил по прирученню чоловіка.

Як приручити чоловіка

Правило №1 – поважайте потреби чоловіка! Жінці просто необхідно дізнатися потреби свого чоловіка і навчитися їх поважати і задовольняти. І робити це треба таким чином, щоб чоловік навіть не сумнівався в тому, що виконання його потреб – це заслуга жінки. До цього правила можна віднести і подарунки, і знаки уваги. Намагайтеся дарувати людині те, що дійсно їй необхідно і зможе принести радість. Інакше є ризик створити асоціацію з його батьками, які все життя дарували подарунки, грунтуючись на своєму розумінні, при цьому не зважаючи на думку своєї дитини.

Правило №2 – на компліменти скупитися не можна! Необхідно завжди хвалити чоловіка за його конкретні заслуги, при цьому абсолютно не важливо, в якій саме області він їх досяг. Треба завжди говорити чітко, що вас захоплювало в процесі досягнення того чи іншого успіху. Постарайтеся менше критикувати, або ж зробіть це дуже тактовно і м’яко. Не забувайте хвалив і гідності фігури чоловіка – це для представників сильної статі дуже важливо.

Правило №3 – обов’язково поважайте переваги чоловіка, пов’язані з вашою зовнішністю. Це може бути навіть сексуальний одяг, або ж один певний предмет одягу, який діє на нього збуджуюче. Якщо ж вам складно потурати його примхам, то хоча б не забувайте про загальні поняттях, такі як турбота і доглянутість зовнішності.

Правило №4 – поважайте його цінності! Ставтеся до його думок, цінностей, мрій з повагою. Ні в якому разі не критикуйте чоловіка! Якщо виникає гостра необхідність в критиці, то робити це треба дуже обережно, направляючи м’яко його ідеї в потрібне вам русло, при цьому у нього повинно скластися враження, що насправді це не ваша, а його ідея.

Правило №5 – не перевантажуйте емоціями чоловіка! Для того, щоб приручити чоловіка, не варто переходити межу простої емоційності і надто зайвої. Не має значення радість це чи смуток, адже чоловіки до таких навантажень не настільки пристосовані. Не треба сильно проявляти настрій, особливо це стосується сліз – хоч це і потужна зброя, але представники сильної статі вважають за краще більш спокійних дівчат, а не потребуючих постійного заспокоєння плаксів.

Правило №6 – підтримуйте чоловіка завжди! Намагайтесь відчувати свого обранця, розуміти його положення і підтримувати нескладними фразами типу *я вірю в тебе, у тебе вийде задумане*, *ти з усім впораєшся, а я допоможу тобі в усьому* та інші. Адже це не просто слова, за ними ховається підтримка і любов. Найголовніше не упускати потрібні моменти для того, що підбадьорити, заспокоїти або обійняти свого коханого.

Правило №7 – вибирайте слова ретельно! Жінки на відміну від чоловіків вміють згладжувати гострі кути, адже вони чуттєві, товариські і тонкі натури. Це дуже цінна якість для людини. Але часом, коли доходить справа до сварки і з’ясування відносин, чоловікам доводиться вислуховувати на свою адресу таке, від чого просто в’януть вуха. Слова, кинуті зі зла, згадаються вам обов’язково, тому навчиться себе контролювати навіть в стані злості.

Правило №8 – залишайтеся незалежними і самодостатніми – це приваблює чоловіків, і вони перетворюються в мисливців. Обов’язково треба мати власні захоплення, хобі, побільше подруг, щоб про можливость з вами зустрітися чоловікові необхідно було б заздалегідь піклуватися. Ви не повинні бути вільні весь час, і не треба мчати до нього по його першому поклику, інакше інтерес чоловіка поступово до вас згасне.

Правило №9 – необхідно полюбити щирість! Як би ви не хотіли скористатися прийомами для досягнення своєї мети – забудьте про це. Чоловікові в першу чергу необхідно відчуття повної безпеки, щоб довіряти вам і любити. Тому головною вашою перевагою в порівнянні з іншими жінками повинна бути щирість.

Правило №10 – обов’язково дотримуйтесь міри. Всі знають вислів – чим більше жінку ми любимо, тим менше подобаємося ми їй. Точно так само і з чоловіками – не треба бути надто нав’язливою і перегинати палицю. Завжди і у всьому повинна бути міра!

Залишити коментар

*

Вгору