Вчені довели: що чим більше грошей люди заробляють, то менше часу мають на те, щоб їх витрачати. Тому витрачати їх треба так, щоб отримувати від цього процесу максимум щастя.

Як витиснути з грошей максимум щастя

Купуйте досвід замість речей

Адаптація (тобто звикання) до матеріальних речей відбувається дуже швидко. А от задоволення від подорожі, нового заняття, стрибка з парашутом чи майстер-класу з гончарства, як правило, не лише триває довше, а й краще запам’ятовується.

5 способів витиснути з грошей максимум щастя

Купуйте щастя для інших, а не для себе

Витрати на себе не приносять тривалої радості — і це навіть не залежить від суми. Водночас ті, хто витрачає більше грошей на те, щоб порадувати іншу людину, почуваються щасливішими.

Купуйте багато маленьких задоволень замість одного великого

Частіше й по трошки — краще, ніж одне грандіозне щастя. Проведене американцями дослідження доводить: рівень щастя залежить від того, як часто ми відчуваємо радість, а не від того, наскільки вона сильна.

Вивчіть чужий досвід

Найкращий спосіб передбачити, наскільки вам сподобається досвід, побачити, наскільки він сподобався іншим людям. Це не означає, що ви повинні просто робити так само, як інші, або уникати нового через чужий негативний досвід. Але варто пошукати, що подобається тим, хто схожий на вас, вивчити огляди або зібрати думки людей, які вже мають потрібну вам річ.

Цікава стаття: Як «прокачати» харизму і стати особистістю, поряд із якою цікаво? http://jijour.com/yak-prokachati-xarizmu-i-stati-osobististyu-poryad-iz-yakoyu-cikavo.html

Купуйте свій вільний час

Коли люди витрачають гроші на економію часу — вони почуваються щасливішими, ніж якби купували матеріальні речі. Так відбувається коли ми, наприклад, віддаємо на «аутсорс» прибирання або замовляємо доставку продуктів.

Залишити коментар

*

Вгору