Назва берилу походить від давньогрецького слова «бериллос». Це слово настільки старе, що його дослівний переклад давно загубився у віках.
Берил
Цей дорогоцінний камінь відрізняється величезною різноманітністю колірної гамми та її відтінків. Зустрічаються рожеві і блакитні, жовті і зелені, а також безбарвні варіанти. Найдорожчим вважається зелений, відомий всім під назвою – смарагд. У природі можна зустріти кристали цього каменю вагою в кілька тонн, хоча вони зовсім не мають цінності для ювелірів. Сам по собі мінерал досить крихкий і з легкістю тріскає й ламається. Але завдяки його неповторній красі різних відтінків, в ювелірній справі його використовують з давніх часів. Берилові прикраси дуже популярні і в наші дні.

Є факти, що говорять про те, що всі різновиди берилу без винятку є дуже потужними провідниками космічної енергії. З берилу виходять талісмани й амулети. До того ж цей мінерал вважається володарем активних цілющих якостей. У камені присутній потужний протверезний ефект, як в прямому, так і в переносному сенсі. Здавна його використовували, щоб допомогти питущим людям покінчити із згубною звичкою. А також він може допомогти тим, кому потрібно переосмислити життя, зняти з себе «рожеві окуляри».

Звернутися до допомоги каменю необхідно тим, кому потрібно привести в порядок думки і прийняти конструктивне і обдумане рішення. Власник каменю захищений від різних негативних впливів зі сторони. Якщо людина побоюється за цілісність нажитого майна, боїться втратити своє матеріальне благополуччя, йому треба носити берилові прикраси, оправлені в срібло.

Берилові прикраси

Берил пов’язаний з Водною стихією, тому «водним» знакам Зодіаку, а саме Раку, Скорпіону і Рибам, такий камінь принесе удачу. Людям, народженим під знаком Тільця, допоможе значно розширити коло спілкування, включивши в нього багато цікавих людей. Мінерал у срібній оправі сприяє корисним і нових знайомствам. Добре підходить і Близнюкам, яких навчає доводити всі розпочаті ними справи до кінця. Крім усього цього, оправлений в срібло, берил, стане сильним захистом від гніву і нервозності для Скорпіонів і Стрільців.

Залишити коментар

*

Вгору