В основному, багато хто з нас розглядає корпоративні збори або ділові зустрічі як даремно вбитий час, ну або як щось досить нудне. Саме з цієї причини більшість намагається не приходити на такі заходи, знаходячи для відмови будь-які приводи. Але насправді дуже часто роль цих заходів сильно недооцінюється. Адже ставлення до таких зустрічей і наша поведінка під час заходу цілком може вплинути на кар'єру, або на її відсутність. Чого не варто робити на корпоративних зборах і бізнес-зустрічах?

Чого не слід робити на ділових зустрічах?

  • Найголовніше - у жодному разі не можна спізнюватися. Якщо ви прийняли рішення прийти на збори, будьте ласкаві зробити це вчасно. Ніщо так сильно не виставить вас неорганізованим співробітником, як факт вашого запізнення, що приховати не вдасться, адже ви будете в розпал обговорення зайняті тим, щоб протиснутися до вільного місця. А ось прибуття на зустріч за 10 - 15 хвилин до її початку скаже про вашу організованость, і більше того - це показник того, що до часу інших ви ставитеся з повагою.
  • Дискусію колег не варто перетворювати лише в свій монолог. Коли формат зборів передбачає загальне обговорення питань і тем, не треба намагатися його змінити або переговорити присутніх. Вчіться уважно слухати, коментувати по суті і задавати свої питання тільки після того, як закінчить мову той хто говорив. Не слід робити висловлювань з тих тем, якими ви добре не володієте, часом краще помовчати, слухаючи інших.
  • Не треба говорити таким чином, як ніби ви ставите запитання, а не стверджуєте. Для того, щоб ваші слова звучали впевнено, не можна кожною фразою постійно задавати питання, потрібно твердо стверджувати. Інакше постійні запитання скажуть лише про вашу невпевненість і некомпетентність у темі обговорення, кажучи іншими словами, ваші питання сприймуть негативно, навіть трохи агресивно.
  • Ніколи не ігноруйте сигнали і натяки аудиторії. Постарайтеся зрозуміти потреби аудиторії і відчути її настрій. Дуже уважно слухайте, про що люди говорять і постарайтеся передбачити, як вони можуть відреагувати на ваші ідеї. Не зачіпайте тих питань, які можуть бути недоречні в ситуації, найкраще відкласти їх на більш підходящий момент.
  • Не можна сидіти з жуйкою у роті. Деякі люди вирушають на ділові зустрічі з жувальною гумкою, щоб їм було якось веселіше. Але подібна поведінка розглядається не інакше, ніж неповага до інших.
  • Залишати включеним свій мобільний телефон! В ході зустрічей і нарад розмовляти по мобільному телефону вважається поганим тоном, так як дзвінки і сигнали телефону сильно збивають з думки і відволікають не тільки виступаючих, але й вас самих.
Мітки:
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору