Депіляція воском чи смолою відноситься до біо-методам видалення небажаного волосся. На жаль, косметологи і виробники воску вводять в оману, називаючи цей метод видалення волосся, епиляцією. Насправді він відноситься до депіляційних методів і не спрямований на руйнування фолікула волоса.

Віск для депіляції

В даний час цей вид депіляції один з найпопулярніших, оскільки дозволяє видаляти волосся практично з будь-якої ділянки шкіри. Воскова депіляція буває 2 видів: холодним воском і гарячим. Депіляція гарячим воском більш краща для чутливо шкіри, так як менш болюча ніж холодна. Пов’язано це з тим, що гарячий віск добре прогріває шкіру і видалення небажаних волосся проходить набагато легше і швидше. Тому, депіляцію пахв і зону бікіні краще проводити гарячим воском.

Як розігріти віск для депіляції?

Віск або смолу для депіляції перед процедурою слід розігріти на водяній бані або за допомогою спеціальних приладів. ;D Під час розігріву можете помішувати віск паличкою для його нанесення, це прискорить процедуру розігріву. Коли консистенція воску буде нагадувати рідке тісто для млинців, значить він вже готовий для депіляції. Залежно від способу розігріву, зазвичай необхідно від 20 до 40 хвилин на підготовку воску до депіляції.

Депіляція воском

Як правильно депілювати волосся воском?

Віск або смолу слід наносити на волосяний покрив теплим (не гарячим) по росту волосся. Зверху прикладають стрічку спеціального паперу або марлю. Секунд 5 почекайте, щоб віск трохи охолов, і різким рухом проти росту волосся зірвіть папір або марлю разом з воском і волосками. Якщо віск або смола, коли застигають, стає досить густим, то тканину або папір не обов’язково використовувати, для зриву буде достатньо ваших нігтів.

Щоб зменшити подразнення шкіри та занесення інфекцій, до і після процедури депіліруємі ділянки шкіри слід обробити спиртовмісними лосьйонами. Після процедури можна додатково скористатися яким-небудь засобом для зняття роздратування. Якщо після депіляції залишилися частинки воску, то їх слід прибрати за допомогою жирного крему або масажного масла, або можете втерти в шкіру вміст ампули з рідиною на масляній основі, яка уповільнює зростання волосся. *OK* По закінченню припудріть шкіру тальком.

Депілювання волосся воском

Переваги: ​​проста процедура, яку можна виконувати самостійно вдома; регулярна депіляція воском дозволяє зробити волоски тонше й слабкіше.

Недоліки: дорожнеча процедури в косметичному салоні ($ 40-80), не забезпечує повного позбавлення від небажаного волосся, тому що волосяна цибулина залишається живою.

Протипоказання при восковій депіляції:

  • Варикозне розширення вен (у разі депіляції ніг);
  • Цукровий діабет;
  • Пошкоджені ділянки шкіри в місці депіляції;
  • Вагітність;
  • Прояв захворювань шкіри в місцях депіляції.

Також забороняється депілювати воском місця з великими родимками і бородавками.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору