Стрижка – це ритуал, який надає впевненості та чарівності. Щоб зв’язок з ангелом-охоронцем не зруйнувався, стригтися треба по Місяцю. Визначити найкращий день для стрижки у липні допоможе місячний календар.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь:

  • Коли стригтися у липні 2023 року.
  • Які дні несприятливі для стрижки у липні.

Коли планувати візит до перукаря в липні

Гармонійний збіг місячних циклів із запланованим візитом до перукаря здатний покращити життя. Які сприятливі дні для стрижки у липні 2023 року? У другий літній місяць таких днів буде дев’ять: 3, 12, 15, 18–22 та 31 липня.

3 липня

У понеділок (15–16 місячний день) настає супермісяць у Козерозі. Цей день потребує ясності намірів. Він добрий, щоб відсторонитися від інших і подбати про себе.

Місячний календар стрижок на липень 2023: сприятливі та несприятливі дні

Вплив знака на волосся позитивний, стрижка його зміцнить, скоротить випадання. Залучити фортуну допоможе перехід у темний колір та укладка з розгладжуванням.

12 липня

Місячний цикл і цикли росту волосся йдуть пліч-о-пліч щомісяця, тому навіть якщо цього не помічає людина, то волосся відчуває.

У середу (23–24 місячний день) Місяць, що убуває, у Тельці з’єднується з Юпітером і виконає бажання. Доречний перехід у блонд та коротка стрижка. Забарвлення в темний тон допоможе знайти роботу. Об’ємні локони позбавлять самотності.

15 липня

У суботу (26–27 місячний день) Місяць зменшується, переходячи з Близнюків до Раку. Стрижка буде вдалою, а завивка не потрібна, тому що локони в’ються самі. Не використовуйте великі аксесуари та біжутерію, створіть природний образ. Візит до перукаря зміцнить харизму та впевненість у собі. Кардинальна зміна відтінку волосся вплине на долю, а особлива укладка приверне шанувальників.

18–22 липня

У вівторок (1–2 місячний день) Місяць починає рости і переходить із Раку до Лева. Волосся стає густішим, а стрижка, фарбування і догляд нададуть їм блиск і еластичність. Нова зачіска позбавить старих образ, негативу і пліток.

У середу (2-3 місячний день) Місяць росте у знаку Лева. Волосся сильне і густе, а стрижка приверне потік грошей, прискорить ріст волосся і відкриє дорогу пригодам.

У четвер, 20 липня, Місяць з’єднається з Венерою, зробивши цей день найкращим для краси в липні. Це також 3–4 місячний день, коли Місяць росте, переходячи з Лева до Діви. Волосся росте швидше, зміцнюється, стає густішим.

У п’ятницю (4–5 місячний день) Місяць, що росте, в Діві робить волосся слухнянішим. Після візиту до салону коріння та структура волосся зміцняться. Пишна укладка приверне енергію та допоможе у переговорах.

Стрижка у суботу, 22 липня (5–6 місячний день), доречна та бажана. Вона позбавить хвороб і приверне фінансове благополуччя.

31 липня

У понеділок (14–15 місячний день) Місяць, що росте, в Козерога додасть здоров’я і сил волоссю, а завивка їм не зашкодить. Тонування принесе перемогу у справах, а природна укладка на прямий проділ зміцнить зв’язок із космосом.

У липні на Землю обрушиться зорепад із зіркового потоку Південні дельта-Акваріди. Загадуйте бажання та йдіть до перукаря.

Які несприятливі дні для стрижки у липні 2023 року?

Не всі дні липня підходять для зміни іміджу. Враховуйте несприятливі для стрижки дні, щоб не порушити гармонію, душевне та фізичне здоров’я. Їх буде вісім: 2, 7, 9, 14, 16–17 та 27–28 липня.

2 липня

У неділю (14–15 місячний день) Місяць, що росте, переходить зі Стрільця в Козерога. Стрижка швидко втратить форму, укладка протримається недовго, а пігмент ляже нерівномірно. Хочете привести себе до ладу? Помийте голову, висушіть і розчешіть волосся щонайменше 30 разів.

Які несприятливі дні для стрижки у липні 2023 року?

7 липня

П’ятниця (19-20 місячний день) несприятлива для стрижки. Місяць, що зменшується в Рибах негативно впливає на шкіру голови і волосся, завивка і фарбування здатні нашкодити їм. Стрижка волосся в несприятливий день порушить життєві сили і принесе неприємності.

9 липня

У неділю (21–22 місячний день) спадаючий Місяць в Овні, стригтися не варто. Випадіння волосся посилиться, а його стан погіршиться, локони ослабнуть і стануть тьмяними. Упорядкувати зачіску допоможуть процедури, що зміцнюють, масаж. Використовуйте відвари трав, олії та мед для масок та обгортань. Фіксуйте пасма воском та колагеном.

14 липня

П’ятниця (25–26 місячний день) не найкращий день для візиту до салону. Місяць у Близнюках зробить волосся неслухняним. Прямі локони почнуть витися, тому просто використовуйте це, щоб укласти їх красивими хвилями. Добре вплине на енергетику висока укладка. Вона додасть впевненості, стабілізувавши внутрішній емоційний маятник, який розгойдуватиметься під впливом обставин.

16–17 липня

Не стрижіться у неділю, в 27–28-й день спадного Місяця. Поки він знаходиться в знаку Рак, волосся неслухняне, погано піддається укладці та фарбуванню. Результат перетворення непередбачуваний. Вимивши їх м’яким шампунем, висушіть і зробіть укладку без фена. Зробіть ефектне плетіння, використовуйте канекалон та стрічки.

17 липня – понеділок, молодик. Стригтися такого дня не можна. Місяць знаходиться в знаку Рак, як і раніше, негативно впливає на стан волосся. День місячного циклу підходить лише для підживлення та оздоровлення їхньої структури.

27–28 липня

У четвер, 27 липня (10–11 місячний день), Венера з’єднається з Меркурієм, а Місяць, що росте, буде в Скорпіоні. Не стрижіться, щоб не зазнати занепаду сил. Фарбування можливе лише хною, басмою, блондинкам приємний золотистий відтінок надасть міцний відвар ромашки.

У п’ятницю (11–12 місячний день) Місяць перейде зі Скорпіона до Стрільця. Волосся після стрижки росте повільно, стає ослабленим, тьмяним. Нова стрижка, укладка та тон протримаються недовго.

У ті дні, коли стрижка не рекомендована, робіть процедури, що зміцнюють волосся. На Місяць, що росте, використовуйте заговір: «Будь моє волосся, як густий ліс, будь моє волосся, як густе поле — ні злічити, ні перелічити. Силою волосся наповнюйся, ростом швидким продовжуйся».

Місячний календар стрижок липня – надійна підказка для планування візиту до салону. Пропускайте несприятливі дні, плануйте стрижку вчасно, щоб волосся набуло сили, а ви — красу і впевненість.

Залишити коментар

*

Вгору