Навіщо в косметику додають діамантиЩе зовсім недавно важко було собі уявити, що використання діамантів може бути в якійсь іншій сфері, крім ювелірної.

Однак зараз, коли доступні дуже складні наукові розробки, які дозволяють включати до складу косметичних засобів різні мінеральні речовини, це вже не так і фантастично.

Щоб дорогоцінний камінь облагородити, а так само дати йому повністю відкрити всі свої приховані властивості, при цьому зберігши в первозданному вигляді всю природну силу, необхідна дуже скрупульозна обробка і очищення. Такі витрати і труднощі раніше не всі косметичні виробники могли собі дозволити.

Але все більше досліджень доводили, що мінерали є дуже цінною та високоефективною сировиною в косметології.

Цими корисними властивостями мінерали зобов’язані своєю дуже високою насиченістю різними мікроелементами, теплоємності, світловідбиваючим здібностям, а так само унікальним відлущувальним і поліруючим властивостями. Доведено наукою, що мінерали гармонійно діють з природним біохімічним процесом, що відбувається в шкірі людини, а так само мають високу біологічну активність і ефективність.

Мікроелементи, які містяться в дорогоцінному камінні, несуть в собі досить сильний антивікової ефект, і цей факт безсумнівно допоміг діамантам знайти своє застосування в багатьох косметичних омолоджуючих лініях. Цей напрямок в косметології все впевненіше розвивалося, що дало можливість сьогодні збагачувати свою продукцію дорогоцінними інгредієнтами таким відомим брендам, як La Mer, Payot, Babor.

Доктора біологічних наук, французькі дослідники Жан-Клод Бозу і Крістель Ланнуа одні з перших почали дослідження в цій області. Їм вдалося вивести шістнадцять дорогоцінних, напівкоштовних каменів, які володіють високою ефективністю в світі косметології. Найцікавіше, що мінеральний макіяж ще в сімдесяті роки минулого століття був відомий своїми чарівними властивостями до здатності розсіювати світло і камуфлювати зморшки. Ще тоді стало відомо, що за допомогою мінеральної пудри можна замаскувати дефекти і почервоніння на шкірі, не дратуючи її при цьому, під час періоду відновлення після пластики або лазерної шліфовки.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору