Цей мінерал отримав свою назву тільки завдяки своєму Оливинкольору, схожим на колір плоду оливкових дерев. Олівін має багате розмаїття відтінків, починаючи зі світло-жовтого і закінчуючи темно-зеленим, іноді навіть чорним кольором. У цього чудового каменю є й інша назва - перідот. Жовто-зелений прозорий різновид має назву - хризоліт.

Олівін досить рідко використовують у якості ювелірного виробу. Часто він служить талісманом або амулетом. Існує думка, що цей мінерал допомагає невезучим людям позбутися від багатьох неприємностей, тому для них він найкращий з можливих талісманів. Він допомагає усунути з дороги людини будь перепони, які можуть зруйнувати задумане їм справу або погіршити життя. Такий талісман дозволяє швидше оволодіти знаннями, особливо тими, які пов'язані з усім загадковим і таємничим. Амулет з олівіну відмінно захищає людину від направленої на нього негативної енергії.

Добре підходить фінансистам і банкірам, так як забезпечує мінімальний ризик при укладанні фінансової операції, допомагає провести вигідні капіталовкладення. Притягує своєму власникові гроші, а також приносить удачу, посилює моральність, завдяки якій вчинки будуть більш правильними. А такі якості повинні переважати у адвокатів, суддів і у тих, від кого залежать долі інших людей.

Прикраси з олівіном

Відмінно підвищує дружні відносини і здатний врятувати людину від заздрості. Олівін приносить гармонію у відносини сім'ї, зберігає спокій родинного вогнища.

Камінь допомагає і в народній медицині, наприклад, а Вірменії існує думка, що якщо на олівін дивитися на протязі тривалого часу, то можна значно поліпшити свій зір. А якщо камінь подрібнити і прикласти до очей, то можна позбавитися від очної корости. У народній медицині в'єтнамців цей камінь застосовують при лікуванні різних захворювань печінки.

Камінь олівін Мінерал покращує і психіку людини, знімає найменші прояви обурення і ревнощів. Злість зникає, напруга зменшується і самопочуття покращується. Людям з серцево-судинними захворюваннями він також стане у нагоді. Навіть породіллям олівін допомагає зменшити біль при пологах. Камінь володіє відмінною, потужною позитивною енергетикою, яка не тільки покращує стан організму на емоційному рівні, але і допомагає швидкому загоєнню будь-яких ран, приводить в норму обмін речовин і тиск. Також колись давно рекомендувався цей камінь при чоловічому статевому безсиллі, він допомагає посилити пристрасть. У людей, які пили вино, в якому деякий час перебував камінь, помітно збільшувалися успіхи в справах любовних.

Краще всього підходить людям, народженим під знаком Терезів і Стрільця, а для тих, хто народився за знаками Овна і Близнюків він категорично протипоказаний.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору