Після того, як інки розпізнають перші симптоми стресу, вони біжать в аптеку в пошуках засобів для лікування стресу. Але вибрати ефективний засіб від стресу буває дуже непросто, та й не всі можуть вам допомогти в усуненні причин стресу. Однак на думку більшості соціологів, найкращим ліками від стресу є вдалий шопінг.

Шопінг - найкращі ліки від стресу

Це було виявлено за результатами проведеного опитування одного з популярного Інтернет-порталу, метою якого було з’ясувати, до чого найчастіше вдаються його читачі, щоб швидко зняти втому і стрес. І як виявилося, 65% жінкам і 40% чоловікам позбутися від поганого настрою, втоми і стресу допомагають походи по магазинах! Більшість учасників онлайн опитування (це більше тисячі людей) твердо заявили, що шопінг – це найефективніші ліки від стресу. Але смаки на покупки жінок і чоловіків різнилися. У той час, як для жінок кращим засобом від стресу був вибір і покупка модного одягу, взуття, нижньої білизни та купальників, то чоловіки зупиняли свій вибір на улюблених продуктах харчування, комп’ютерних іграх, гаджетах, модних іграшках і техніці. Єдине, в чому зійшлися думки тих і тих, так це у виборі та купівлі газет, журналів та різних аксесуарів.

Причин для відвідування магазинів може бути величезна кількість, але всі вони зводяться лише до одного – хоч якось підняти собі настрій і зняти стрес. Таким чином, 20% опитаних після свого робочого дня відправляються за покупками по магазинах, щоб розслабитися перед приходом додому. Сварка з рідним і коханим чоловіком для 12% опитаних – це також хороший привід для відвідин супермаркету або бутіка, а 14% респондентів відправляються за чимось смачненьким або новим одягом, отримавши якусь неприємну звістку.

Найкращим ліками від стресу є шопінг

Як не дивно, любителями Інтернет-шопінгу виявилась величезна кількість користувачів. На їх думку, немає сенсу витрачати свій час, сили і нерви на походи по магазинах, якщо можна розслаблятися і комфортно вибрати, а також купити все необхідне в Інтернет-магазинах. Однак на цьому переваги он-лайн шопінгу не закінчуються. Для багатьох людей це не тільки величезний вибір різноманітних товарів, а й досить низькі ціни і відмінний сервіс.

Залишити коментар

*

Вгору