Людям, яким подобаються будь-які банні процедури, обов'язково варто заглянути в турецьку лазню хамам. Як відомо, у турецькій лазні плюсів набагато більше, ніж мінусів. Температура там більш щадна - близько тридцяти п'яти-п'ятдесяти градусів, тому на відміну від російської лазні або фінської сауни, в хамамі немає такого серйозного тиску. А основне завдання турецької лазні - це релаксація.

Турецька лазня хамам: користь чи шкода

Хамам рекомендований людям, які страждають надмірною вагою, так як один візит в турецьку лазню - і півтора кілограма наче й не було. Під час банних процедур очищається організм, сальні залози позбавляються від шлаків, а шкіра стає очищеною від вугрів. Чим ще турецька лазня корисна? Цю лазню обов'язково варто відвідувати при ряді захворювань, наприклад, можна вилікувати застуду і бронхіт, а також зміцнити імунітет. Гаряче та вологе повітря хамама впливає на мікроби і бактерії негативно. До того ж вражає розслабляючий ефект лазні - напруга м'язів знімається, шкіра зволожується, стимулюється кровообіг і помітно поліпшується травлення. Після відвідин хамама будь-яка людина буде спати солодко і міцно, навіть якщо до цього її мучило безсоння.

Більшість людей, які відвідують турецьку лазню, вважають її відмінною косметичною комплексної процедурою. А про слово целюліт після регулярного хамаму можна взагалі забути. До того ж, якщо митися під душем або у ванні, людина знаходить свіжість на недовгий час, а в турецькій лазні можна позбутися від тривалого стомлення або ж стресу.

Користь від хамаму дуже велика, але існує і деяка шкода. А якщо точніше, то ряд протипоказань, але тільки для деяких людей. Турецька лазня може вплинути негативно на астматиків - через занадто вологе повітря захворювання може загостритися. Так само хамам може нашкодити людям, які страждають шкірними захворюваннями, особливо грибковими. Людям, що страждають онкологічними захворюваннями так само не варто відвідувати турецьку лазню, навіть якщо курс лікування вже позаду.

Людям з серцевими захворюваннями до лазні необхідно ставитися обережно, і, як і в будь-яку іншу лазню їм краще захопити з собою ліки, щоб уникнути непередбачених ситуацій. З подвійною обережністю відвідувати хамам слід вагітним. Перед відвідуванням турецької лазні жінкам в положенні необхідно обов'язково проконсультуватися зі своїм лікарем.

Турецька лазня - користь чи шкодаКористі турецька лазня приносить більше, шкоди - мінімальну кількість. Тому всім, кому стан здоров'я дозволяє це зробити, просто необхідно відвідати таку лазню. Хамам - це розслаблення, задоволення, позбавлення від будь-якого нервового перенапруження, а так само величезна користь для опорно-рухового апарату. Люди, які регулярно відвідують турецьку лазню не знають, що таке целюліт і ревматизм. А щадна температура лазні не створює організму зайвих навантажень.

Тому не варто відмовляти собі в задоволенні - обов'язково треба відвідати хамам і отримати масу позитивних емоцій.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору