Турмалін – це мінерал, що входить в групу борвмісних алюмосилікатів, складних боросилікатів змінного складу. Колір залежить від вмісту марганцю, хрому і заліза, а довжина кристалів турмаліну досягає навіть кілька десятків сантиметрів.

Турмалін

Турмалін має безліч різновидів, які пов’язані з відмінностями його кольору і складу:

  • Малиновий, червоний і рожевий – це апірит,
  • безбарвний – ахроїт,
  • зелений – верделіт,
  • коричневий – дравит,
  • синій – індіголіт,
  • чорний – шерл,
  • а також хамелеоніт, який при штучному освітленні має бурувато-червоне забарвлення, а при денному світлі – оливкове.

Турмалін прикраси

Турмалін несе в собі деякі лікувальні властивості. Він покращує сон, допомагає при онкології, покращує стан і роботу нервової системи. На різні органи людини він впливає в залежності від свого забарвлення.

Зелений турмалін приносить допомогу при різних Властивості турмаліну захворюваннях нирок і печінки, шкіри і кровообігу, зміцнює всю нервову систему, підвищує імунітет. Блакитний – має позитивну дію на лімфатичну і гормональну системи. Чорний – створює захисну ауру навколо себе і захищає від впливів навколишнього середовища. У лікувальних цілях літотерапії індуси використовують в основному зелений, блакитний, чорний і рожевий кристал.

Так само турмаліни мають благотворний вплив на розум. З їх допомогою створюється відчуття спокою, пробуджуються творчі здібності, викликається життєрадісний настрій. При медитації їх використовують для концентрації.

Турмаліни мають вплив на всі чакри людини, в залежності від свого забарвлення. Проективна енергія Ян знаходиться в рожевих і червоних турмалінах, сприйнятлива Інь – в чорних і блакитних. Змішана енергія (Ян та Інь) – у турмалінах поліхромних.

Камінь турмалін Відмінно підходить людям з іменами Едуард, Аркадій, Юлія і Софія. Що стосується знаків зодіаку, то скористатися благотворними ефектами турмалінів сміливо можуть люди, народжені під знаками СкорпіонаКозерога, Стрільця і Лева.

З цих мінералів найчастіше роблять кабошони, різні вставки в сережки. кільця і інші прикраси. Турмаліни з ювелірною якістю цінуються досить високо і мають відповідну вартість. Ці кристали є у колекціонерів одними з найбільш улюблених ними мінералів.

Залишити коментар

*

Вгору