Хризоліт – це прозорий різновид мінералу олівіну. Його Хризолітколір коливається від жовто-зеленого, практично смарагдового, до оливково-зеленого, з якимось характерним відтінком золота. Відноситься мінерал до самоцвітів (напівдорогоцінного каміння). У давнину його називали «вечірнім смарагдом» з-за того, що при світлі свічок або ж у сутінковий час доби його колір ставав помітнішим. Сама назва зустрічається в стародавніх рукописах приблизно з третього століття до нашої ери.

Властивості хризоліту в магічному застосуванні досить різнобічні. У стародавній Монголії камінь був символом мужності і сили, і був відомий як «драконів камінь». Також вважається, що більш тривале носіння амулетів і прикрас з хризолітом сприяє хорошому підвищенню удачі і везіння для свого господаря, до того ж оберігає від грошових неприємностей, завдяки чому в свій час камінь набув велику популярність серед людей, які постійно мають справу з грошима та фінансовими операціями. Хризоліт визнали оберегом для дуже запальних і авантюрних людей, яких він застерігає від ризикованих і необдуманих вчинків.

Камінь хризоліт

До того ж помічено, що цей камінь не любить міняти господаря, тому якщо придбати виріб з рук або знайти, корисних і магічних властивостей в ньому вже не буде. Хризоліт добре зарекомендував себе в любовній магії. Він вважається практично найефективнішим засобом для пробудження любовної сили в чоловікові.

З допомогою хризоліту можливо вилікувати заїкання, деякі нервові розлади. Подрібнений в порошок камінь допомагає при лікуванні шкірних захворювань. Лікарі східних країн приписували каменю і здатність надавати позитивний вплив на внутрішні органи, в основному на печінку і підшлункову залозу. Він допомагає посилити процес кровообігу, що дуже важливо в післяопераційних періодах і при анеміях.

Прикраси з хризолітом

Багато астрологів вважають, що для підвищення ефективності всіх лікувальних властивостей хризоліту, його необхідно купувати в певний час, а якщо точніше, то на двадцять восьмий день місячного календаря. Володарів цього чудового каменю, народжених під знаками Стрільця і Терезів, буде завжди супроводжувати удача у всіх справах, що мають відношення до судових розглядів. Левам хризоліт допоможе вберегтися від заздрості і різних інтриг. А ось Близнюкам і Овнам цей камінь категорично протипоказаний.

Залишити коментар

*

Вгору