Дітям досить важко перебувати в статичному положенні тривалий час. Але уникнути цього в тривалих поїздках неможливо. З цієї причини варто поставитися до даного питання серйозно. Якщо ви відправляєтеся з дитиною до родичів, в поліклініку, на природу і потрапляєте, приміром, в пробку, у вас повинні бути приготовані деякі способи розваги вашої дитини. Особливо це стосується тривалих подорожей, коли на дорогу витрачається дуже багато часу.

Як розважити дитину в дорозі

Пропонуємо кілька ідей, які допоможуть вам не тільки розважити вашу дитину в дорозі, а й зроблять вашу подорож не такою стомлюючою, а й допоможуть трохи розвинути розумові навички малюка.

У денний час є можливість милуватися з вікна різноманіттям видів. Разом з цим можна грати в гру - бачу букву. Для цього треба вибрати будь-яку букву і називати по черзі все, що попадається дитині на очі і з цієї букви починається.

Досить цікавою для дітей є гра - хто побачив першим. Для цієї гри необхідно домовлятися про певні дії, які ви будете здійснювати, побачивши за вікном той чи інший об'єкт. Приміром, побачивши собаку, можна погавкати, кішку - понявчати, птицю - пощебетати, літак - зробити рух руками і т.д. Головне завдання всіх гравців - це помітити об'єкт першим і відреагувати на нього правильно.

Як розважити дитинуЩоб допомогти дитині освоїти рахунок, разом з ним можна рахувати всі предмети, які зустрічаються по дорозі. Наприклад, сині машини, електричні стовпи, вантажівки тощо. Якщо дитина навчилася говорити не так давно, можна допомогти їй збільшити словниковий запас, розвинути логіку, погравши в гру - три предмети. Для цього вибирається будь-яка категорія і пропонується малюкові назвати кілька об'єктів, наприклад, три звіра, три квітки тощо.

Дитині старшого віку можна запропонувати спробувати себе в ролі кореспондента. Видати йому диктофон і надати свободу дій. Він братиме інтерв'ю у вас, описувати побачене за вікном, або ж проводити якесь розслідування. Така гра не тільки розважить дитину, але й залишить на пам'ять цікаві аудіозаписи.

Можна придумати дуже багато ігор та занять. Головне, щоб дитина довгу подорож (або коротку, але нудну) не сприйняв як покарання. Малюк повинен зрозуміти, що це захоплююча та весела пригода.

Мітки: ,
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору