Зазвичай використовується офісний папір для принтера, 80 г. / Кв.м. Можна брати і більш тонкий – 65 г. / Кв.м. Папір для письма, його дуже зручно тонувати, оскільки найчастіше можна пофарбувати тільки одну сторону, а інша просочиться сама. Якщо потрібно зробити скетч-бук або щось в цьому роді, то в справу йде креслярський, акварельний або пастельний папір.

Як краще фарбувати папір?

Для фарбування краще використовувати товсті і м’які козячі пензлики. Вони не дряпають навіть тонкий папір і дуже доступні за ціною. Пензликом фарбувати швидше і акуратніше, ніж вимочувати листи цілком у ванні з барвним розчином. Та й заляпаних поверхонь залишається менше.

 Як зістарити папір

Я фарбую так: розстилаю на підлозі газети (багато газет), розводжу в банці потрібну кількість міцної кави/чаю, фарбую листи з одного боку, кладу сушитися на газети. Коли листи повністю висохнуть (хвилин 15-20 сохнуть), фарбую з іншого боку і знову залишаю сушитися.

Як зістарити папір кавою?

Міцною кавою папір тонують для отримання ефекту зістареного, пожовклого від часу папери. Крім того, кава надає паперу приємний теплий кавовий аромат. Для фарбування можна використовувати як розчинну, так і мелену каву. Для додаткової ароматизації можна додати в каву трохи меленої кориці. На 0,5 л. води потрібно взяти 2 столові ложки розчинної кави. Або три столові ложки меленої (її потрібно залити окропом і настояти хвилин 30-40).

Як зістарити папір кавою

Як зістарити папір чаєм?

Чим дешевший чай, тим більше в ньому різних барвників, тим більше він підходить для нашої справи, для тонування паперу. Міцний чай дає приблизно той же колір, що і кава, трохи жовтіше і тепліше. Головна відмінність в тому, що папір, торований чаєм, не має ніякого запаху, на відміну від паперу, пофарбованого кавою. Словом, якщо ви хочете отримати зістарений папір характерного жовтуватого відтінку, але запах кави вам не потрібен – сміливо тонуйте його чаєм. На 0,5 л. води потрібно два-три пакетика, залити окропом, дати настоятися 30-40 хвилин, до повного охолодження.

Як зістарити папір чаєм

Як пофарбувати папір аквареллю?

Хочеться яскравих фарб? Немає нічого простіше – акварель чудово підходить для фарбування паперу в усі кольори веселки. М’який козячий пензлик і акварель – ось що потрібно для отримання по-справжньому насичених кольорів. Процес фарбування точно такий же, як на уроках у школі: пензлик в руки і вперед! Слід пам’ятати про те, що деякі види акварелі фарбуються після висихання, так що акварель доведеться вибирати методом проб і помилок. Від себе можу сказати, що фарбую аквареллю «Білі ночі», не бруднить після висихання.

Як зістарити папір аквареллю

Як пофарбувати папір харчовими барвниками?

Харчові барвники дають більш ніжний і більш рівний тон, ніж акварель, тому іноді я використовую їх. Потрібно розчинити невелику кількість порошку барвника у воді. Кількість порошку залежить від того, якої інтенсивності колір ви хочете отримати. Я віддаю перевагу барвникам для отримання повітряних, легких, прозорих кольорів, тому витрата виходить зовсім невелика.

Як пофарбувати папір харчовими барвниками

Залишити коментар

*

Вгору