Сам по собі кашель нікому не доставляє великого задоволення, а вже тим більше жінці в положенні, якій хворіти зовсім не можна. До того ж при вагітності лікувати кашель ой як не просто. Адже маса медикаментів протипоказана, а лікуватися все-одно треба, і чим швидше, тим краще.

Чим лікувати кашель при вагітності

Медичними препаратами можна лікуватися, але далеко не всіма. У нашому сучасному світі способів лікування маса. Наприклад, найпоширенішим методом є льодяники від кашлю, але на превеликий жаль, вони допомагають лише на самій першій стадії захворювання. Тому, якщо льодяники не приносять жодної користі, можна звернути свою увагу на спеціальний спрей від кашлю, призначений саме для вагітних. Тільки перед вживанням слід уважно вивчити склад препарату і його показання. Якщо в ньому міститься речовина, яка може викликати алергічну реакцію, то від такого лікування варто відмовитися.

У першому триместрі слід зовсім відмовитися від вживання медикаментів. Краще всього звернути свою увагу на народні засоби. Навіть багато лікарів рекомендують використовувати вагітним трави від кашлю, які необхідні для інгаляції. Вони є оптимальним рішенням при лікуванні кашлю, так як допомагають відмінно і абсолютно не небезпечні ні матері, ні дитині. Для цієї процедури можна робити відвари з багатьох рослин, таких як:

При мокрому кашлі краще всього використовувати деревій. Також Kашель при вагітностібагатьом відомі лікувальні властивості меду і редьки, але не кожній жінці такий спосіб лікування підійде, адже редька носить в собі загрозу, яка іноді може підштовхнути до викидня. Тому, якщо немає впевненості в міцності свого організму, краще скористатися медом, липовим і малиновим відваром. Малиновий відвар, приготований з гілок малини, особливо в зимовий час, коли гілки несуть в собі повну силу своїх цілющих якостей, служить відмінним противірусним засобом.

Слід пам'ятати, що під час вагітності потрібно ставитися до свого організму і здоров'ю з підвищеною увагою. Якщо захворювання запобігти не вдалося, потрібно бути максимально акуратними з його лікуванням. Буває здається, що будь-які компреси не можуть нашкодити, однак це не так. Лікарі, наприклад, дуже наполягають на тому факті, що при вагітності застосування гірчичників не тільки марно, але й небезпечно, особливо якщо організм жінки по природі не особливо сильний.

Наостанок слід зазначити, що при найменшій ознаці недуги обов'язково варто пройти консультацію у лікаря, так як самому призначати собі лікування дуже небезпечно для всіх людей. А для жінки, яка носить дитину під серцем, це небезпечно подвійно, тому краще підстрахуватися від найменшого ризику.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору