Свято – це велике фізичне навантаження для дітей і дорослих, щоб знизити їх стомлюваність, потрібні часті зміни видів діяльності. Для цих цілей на святі використовуються різноманітні новорічні ігри та конкурси на Новий рік. Вони дозволяють гостям розслабитися і порухатися. От ми і забрали в цій статті різні типи ігор на Новий Рік, які можна використовувати при розробці власних новорічних сценаріїв, як для сімейних, так і для шкільних свят з новорічними іграми для дітей і новорічними конкурсами.

Ігри на Новий Рік

Новорічні ігри

Гра на Новий Рік “Недотепа”

Охочий отримати великий приз лягає на диван і накривається покривалом. Решта загадують предмет, який гравець повинен буде зняти з себе. Той намагається вгадати, що загадане, і якщо помиляється, то знімає ту саму річ, яку назвав. Під кінець на ньому не залишається практично нічого, адже загадане було – покривало! За ініціативою ведучого це слово ще перед початком новорічної гри записують на папері.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Гра на Новий Рік “Сімейна пара”

Дружина на хвилинку виходить із залу, а гості ховають у кишенях та інших потаємних місцях одягу її чоловіка десять однакових купюр. Повернувшись, дружина повинна виявити всі «заначки» якомога швидше. Можна засікти час, щоб наступна пара спробувала виступити з кращим результатом.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Гра на Новий Рік “Мультифрукт”

Парі пропонується келих соку і банан. Сік повинен випитий чоловік, а банан з’їсти жінка. Причому келих при цьому затиснутий між колінами жінки, а банан – колінами чоловіка.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Гра на Новий Рік “спиртоміри”

На стіну вішається «спиртомір» – аркуш паперу з намальованою шкалою. У самої підлоги – позначка 100, трохи вище – 90, потім – 80 і так далі. Чоловікам пропонується перевірити, хто з них більш тверезий. Вони по черзі підходять до стіни, встають до неї спиною, нахиляються, простягають руку з фломастером між ніг і намагаються поставити позначку на шкалі якомога вище.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Гра на Новий Рік “Близнюки”

Двоє людей підходять один до одного і обіймаються однією рукою (один бере за талію партнера правою рукою, інший – лівою). Виходить, що у кожного з них виявляється по одній вільній руці. Потім вони отримують завдання, яке повинні виконати так, ніби це – дві руки однієї людини. Наприклад, вирізати фігуру. 1-й учасник лівою рукою тримає лист паперу і правильно його направляє, другий правою рукою – ріже ножицями.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Гра на Новий Рік в банальності

Зазвичай в «банальності» грають у невеликих компаніях, коли збирається 5-10 чоловік. Задається деяка тема, і кожен гравець по секрету від інших записує 10 слів, що відносяться до неї. Якщо, наприклад, задана тема «Міста Росії», то серед записів можуть бути Санкт-Петербург, Владивосток, Уфа і т.д. Коли всі записи зроблені, починається підрахунок очок. За кожне записане слово гравець отримує стільки очок, скільки осіб (включаючи його самого) написали це слово. Наприклад, якщо тему «Міста Росії» грають 10 чоловік, і всі вони написали «Москва», то кожен з них отримає по 10 очок. Якщо 9 осіб написали «Санкт-Петербург», а десятий не згадав це місто, то кожен з дев’ятьох отримує по 9 очок. А якщо хтось один написав «Урюпінськ», то він отримає тільки одне очко. Остаточний результат кожного гравця дорівнює сумі очок за всі записані ним слова. У кого більше очок – той і виграв. Таким чином, суть гри в тому, щоб вгадати масові, популярні назви та записати саме їх. Звідси і назва гри.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Гра на Новий Рік «Гонки стоногів»

У досить просторому приміщенні можна провести перегони «стоногів». Гравці діляться на дві команди і стають один за одним, взявши людину за пояс, яка стоїть попереду. У протилежної стіни ставлять стілець, який ланцюжок гравців повинен оббігти, а потім повернутися назад. Якщо ланцюжок розірвалася, ведучий може зарахувати команді поразку. Завдання можна ускладнити і зробити більш смішним, якщо команди будуть пересуватися напівприсівши, якщо обидві команди будуть виконувати завдання одночасно.

Варіант цієї гри – «Змія». «Голова» – перший у колоні – повинна зловити «хвіст», який від неї вислизає. Піймавши його, «голова» переходить в кінець колони, новорічна гра повторюється знову. «Відірвані» ланки ланцюга вважаються програвшими і виходять із гри.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Гра на Новий Рік “Асоціації”

Беруть участь 4 і більше осіб. Ведучий виходить із кімнати, а решта вирішують, хто буде загаданий. Потім ведучий намагається вгадати людину, за його абстрактного опису. Ведучий задає навідні запитання. Наприклад: «Якщо б ця людина була … хмарою (деревом, мавпою, вішалкою, Снігуркою), то як би він виглядав (бігав, літав, грав у хокей?) ». Необхідно зіставити і вгадати. Дуже весела новорічна гра.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Гра на Новий Рік “Проголошення колективного тосту”

Беруть участь 4 і більше осіб. Ведучий починає вимовляти тост, потім багатозначно обриває його, а продовжує наступна людина з компанії. Тост закінчує вимовляти той же ведучий.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Гра на Новий Рік «Дістань цукерку»

Будуть потрібні: миска, борошно, цукерки. У мисці гіркою насипана мука. У неї вставляється цукерка так, щоб стирчав кінчик, за який її можна витягнути. Якщо ніс, щоки не забруднені борошном, цукерку можна взяти собі в якості призу. У цьому конкурсі можуть взяти участь не представники команд, а всі бажаючі, хто хоче перевірити свою спритність.

Залишити коментар

*

Вгору