Жіночий журнал JIJOUR

Апітерапія, або сон на вуликах - це поняття досить дивне для людей, які не знають що це таке і для чого потрібно. А між тим, це ефективна і унікальна терапія, яка допомагає стабілізувати тиск і відновити кровообіг. Сон в приміщенні, в якому активно трудяться бджоли, прекрасно відновлює імунітет і сили.

Користь сну на вуликах

За словами Олексія Пащенка, який є завідувачем відділення апітерапії, це методика ніщо інше, як сон на бджолах. Людина лягає або збоку від вулика або на його дах. В цьому випадку бджіл боятися не слід, загрози ніякої з їхнього боку немає, так як вічко розміщене із зовнішнього боку цієї споруди. Коли людина розміщується на лежанці, розташованій над вуликом, мікровібрації і мікрохвилі, які виходять від рою бджіл, починають стабілізувати тиск, до того ж вони покращують кровообіг головного мозку.

Рекомендується час від часу відкривати кришку вулика, ту, під якою розташована часта сітка. Через цю сітку з житла бджіл надходить цілюще, чисте повітря, яке прекрасно підходить для інгаляцій. Всього за десять хвилин вдихання цього повітря в бронхах і легенях людини вмирають практично всі мікроби. Повітря, яке знаходиться безпосередньо біля вулика насичене іонами. Саме завдяки їм потрапляюче в організм людини повітря знижує рівень вільних радикалів, які викликають онкологічні захворювання. Кожна бджолосім'я виділяє дуже сильне біомагнітне поле, яке сприяє нормалізації багатьох функцій організму. Двогодинний сон на бджолиних вуликах здатний відновити всі життєві сили, а монотонне дзижчання комах відмінно заспокоює нервову систему.

Основними показаннями до вуликотерапіі є такі хворобливі стани і захворювання, як захворювання ендокринної та нервової систем, ослаблений імунітет, підвищений або ж знижений артеріальний тиск, порушення кровообігу, серцево-судинні захворювання, захворювання опорно-рухового апарату, стреси і депресія.

А протипоказань всього два - індивідуальна непереносимість будь-яких продуктів бджільництва і психічні захворювання. Щоб домогтися позитивного ефекту, рекомендується пройти повний курс, що складається з десяти-п'ятнадцяти сеансів. Допустимі інтервали між процедурами - один день. Тривалість сеансу не повинна бути менше однієї години.

Мітки:
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору