Кожна людина, рано чи пізно, може припуститися помилки, які матимуть для неї високу ціну. Це стосується й сімейних стосунків. Незважаючи на наявність помилок, люди продовжують жити разом, намагаються зберегти шлюб. Втім, деякі помилки все одно можуть призвести до розриву відносин.

Типові жіночі помилки, здатні стати причиною розлучення:

1. Очікування, які нічим не виправдані

Якщо жінка вибирає собі чоловіка, вона повинна зупинятися на тій людині, яка повною мірою відповідатиме її очікуванням. Якщо ж вона обирає іншу людину, робить їй знижку, сподівається, що він зміниться, важко очікувати міцного союзу. Переробити дорослу людину, змінити її під себе, майже ніколи не вдається.

Помилки, що призводять до розлучення

2. Діти, що знаходяться на головному місці в сім’ї

Після народження дітей жінки зсувають чоловіка з позиції головного члена сімʼї. Дружина починає приділяти максимум свого часу дітям, залишаючи чоловікові лише невеликі крихти. У цей час може зникнути інтим, що виправдовується постійною втомою та нестачею часу, треба розуміти, що шлюб – це насамперед союз чоловіка та жінки. Діти є плодом цього союзу, а не його основою. В основі має бути любов, повага, увага один до одного. Якщо не дотримуватись цього, то чоловік і дружина перестають бути подружжям, просто стають людьми, що живуть поруч.

3. Наявність докорів, критики

Якщо жінка критикує чоловіка, він відчуває її неповагу до своєї особи. Особливо болючі для чоловіка негативні докори, які дружина висловлює у присутності інших людей. У жодному разі не можна порівнювати свого партнера з іншими чоловіками, важливо бути терпимими, не ображатися і не ображати. Дуже важливо думати, перш ніж говорити, тому ймовірність випадково поранити свою половину буде прагнути до нуля.

4. Тотальний контроль життя чоловіка

Не можна постійно контролювати всі дії та пересування свого чоловіка. Розумна дружина ніколи не перевірятиме телефон чоловіка, не вивчатиме його сторінки в соціальних мережах. Не потрібно дзвонити чоловікові, коли він не вдома, з’ясовуючи, де він перебуває в даний момент, з ким проводить час. Постійні спроби встановити контрольний купол над дорослим чоловіком навряд чи закінчиться добром, можуть призвести лише до розлучення.

5. Відсутність розмов про наявні проблеми

Незважаючи на те, що жінки люблять поговорити, відрізняються високою емоційністю, вони не завжди говорять чоловіку про свої проблеми. Це призводить до накопичення проблем. Якщо жінка, яка довго мовчала, вирішить усе висловити своєму партнерові, то це відбудеться в найжорсткішій формі, без вибору слів, з образами. Потрібно пам’ятати, що чоловіки не володіють даром читання думок, тому про всі проблеми їм потрібно своєчасно повідомляти, не допускаючи недомовок у сім’ї.

6. Заняття головної позиції в сімʼї

Історично склалося, що главою сім’ї виступає сильна половина людства. Якщо дружина починає з’ясовувати стосунки, намагається змістити чоловіка з його позиції, довести, що вона головніша, це не призводить ні до чого доброго. Такий підхід лише підриває чоловічий авторитет, веде до виникнення конфліктів.

Типові жіночі помилки, здатні стати причиною розлучення

7. Самостійне вирішення фінансових питань

Це найпоширеніша причина виникнення розбіжностей. Вже при створенні сім’ї пара має чітко розподілити, як складатиметься сімейний бюджет, які та чиї доходи до нього увійдуть, хто і як витрачатиме зароблені гроші. Якщо один з подружжя не дотримується цих угод, забагато витрачає, можуть виникнути проблеми.

8. Відмова від інтимної близькості

Якщо чоловік не отримує регулярної порції сексу, він перестає відчувати себе коханим та потрібним. Якщо в сім’ї йому не дають кохання, йому доводиться шукати його на стороні. Це призводить до розлучення.

9. Неправильний вибір пари

Жінки, створюючи сім’ю, нерідко обирають не того чоловіка, який їм потрібний. Вони гадають, що якісь риси характеру чоловіка вони згодом змінять. Не варто сподіватися, люди не змінюються. Вдалий шлюб можливий лише в тому випадку, якщо між його членами панує взаємне кохання.

Типові помилки чоловіків, які можуть спровокувати розлучення:

1. Небажання стати дорослим, брати на себе відповідальність

Чоловіки відрізняються від жінок тим, що вони дорослішають довше. Вони можуть довго не усвідомлювати, що, одружившись, стали главою сім’ї, не розуміти рівень своєї відповідальності. Чоловік може просто грати у дорослого, насправді, не стаючи таким. Щоб запобігти виникненню проблем, чоловік повинен змінити частину аспектів своєї поведінки, прийняти більше відповідальності.

Типові помилки чоловіків, які можуть спровокувати розлучення

2. Низька оцінка ролі жінки у сім’ї

Якщо чоловік ставиться до жіночої ролі у шлюбі зневажливо, бачить у ній лише домогосподарку, вона може відсторонитися від вирішення важливих сімейних питань. Тільки повага до дружини, правильна оцінка її внеску до сім’ї – запорука щасливого шлюбу.

3. Невміння прислухатися до другої половини

Якщо чоловік не цінує свою дружину, він не звертатиметься до неї за допомогою чи порадою у складних ситуаціях. Цей підхід докорінно неправильний. По-перше, так жінка відчує себе за межею сім’ї, втратить мотивацію піклуватися про неї. По-друге, жінки мають чутливу інтуїцію від природи, тому можуть підказати несподіване і просте вирішення проблеми, над яким чоловік уже давно б’ється.

4. Егоїстичні нахили

Якщо чоловік дбає лише про задоволення своїх потреб, у побуті, фінансах, інтимному житті, настає криза. Чоловік може не думати про те, що дружина згаяла багато часу на організацію його комфорту, і відмова від сексу – не що інше, як звичайна втома.

5. Змішування сімейних ролей

Якщо дружина починає відігравати для чоловіка роль матері, це стане початком кінця. Якщо поруч із жінкою довгий час живе чоловік, який емоційно слабший за неї, вона може любити його, але поважати перестане. Це ж стосується сімей, у яких чоловік кермо влади віддає власній матері.

6. Застосування фізичної сили

Жоден чоловік, який поважає себе, не зможе підняти руку на кохану дружину.

Залишити коментар

*

Вгору