Попрілості у дитини і як з ними боротисяПопрілості виникають у малят досить часто, але це не означає, що це нормально. Цю проблему ні в якому разі не варто ігнорувати.

Багато батьків не знають, що існує безліч засобів, здатних запобігти появі попрілостей або усунути їх на початкових стадіях, якщо вони вже з’явилися. До таких засобів відносяться дитяча присипка, кукурудзяний крохмаль і всілякі креми від попрілостей.

Дотримання найпростіших профілактичних заходів позбавить вас від тривог, а вашого малюка від дискомфорту і неприємних відчуттів.

Частіше міняйте підгузники

Звичайно, це не означає, що вам потрібно буде по годинах міняти підгузки кожні п’ять хвилин. Просто потрібно стежити за тим, щоб у підгузниках не накопичувалася занадто багато вмісту, це доставляє малюкам дуже багато неприємностей і позначається на їх настрої.

Поява попрілостей

Як тільки ви помітили, що малюк сходив у підгузники, змініть їх якомога швидше. Не залишайте дитину в мокрих і несвіжих підгузниках – це не тільки некомфортно для малюка, але і викликає появу попрілостей і в цілому негативно впливає на ніжну м’яку шкіру немовляти.

Застосовуйте спеціальні креми та мазі від попрілостей

спеціальні креми та мазі від попрілостейКожен раз, змінюючи дитині памперс, наносьте невелику кількість крему або мазі на попку і пахову область малюка. Таким чином, ви створите водовідштовхувальний бар’єр, який допоможе запобігти проникненню частинок випорожнень в шкіру.

При кожній зміні підгузника обов’язково протирайте попу і пах малюка серветкою. Очистивши шкіру від раніше нанесеного крему або мазі, змастіть проблемні місця знову.

Перед нанесенням крему слід ретельно очищати шкіру, щоб його залишки не скупчувалися в складочках шкіри і не викликали подразнення.

Дитяча присипка і кукурудзяний крохмаль

Правильне і регулярне застосування цих простих засобів допоможе уникнути виникнення попрілостей.

Як уникнути появи попрілостейЗвільніть дитину від підгузників, нанесіть невелику кількість присипки на ділянки шкіри, які найбільше схильні до утворення попрілостей. Присипка і кукурудзяний крохмаль вбирають зайву вологу, попка малюка залишається сухою і чистою, навіть, якщо вона знаходиться в підгузку.

На ніч можна наносити трохи більше присипки, ніж вдень, так як вночі дитина перебуває в одному і тому ж підгузку довше, ніж зазвичай.

Для лікування і профілактики попрілостей можна застосовувати крем або мазь від попрілостей і дитячу присипку одночасно, головне спочатку нанести тонкий шар крему, а потім присипати його присипкою, але не навпаки.

Залишити коментар

*

Вгору