Знайти дійсно хорошу няню для дитини буває ой як не легко. Але з нашими порадами ви легко справитесь з цим завданням:

Проведіть співбесіду

На ньому варто запитати у няні про освіту та навички. Добре, якщо вона закінчила педагогічний університет або пройшла курси підготовки для професійних бебіситерів. Це означатиме, що няня розуміється на дитячій психології та педагогіці. Кандидат з такими знаннями без проблем порозуміється з малюком.

Як вибрати хорошу няню

Добре, якщо няня також пройшла курси з надання першої медичної допомоги. Не зайвими стануть інші додаткові навички. Наприклад, заняття з дитиною англійською мовою або організовують розвиваючі заняття.

Запроси няню на тестовий день

Буде краще, якщо в тебе вдасться не лише поспілкуватись із нянею, а й заздалегідь побачити, як вона працює. Особиста зустріч дозволить багато чого зрозуміти. Наприклад, як няня дотримується гігієни. Якщо вона прийшла з вулиці до будинку і не помила руки, це говорить про зневагу до санітарних норм.

Не менш важливо дізнатися у дитини, чи подобається їй няня. Запитай, чим вони займалися, поки тебе не було, як вона з нею спілкувалася. Швидше за все, малюк розповість навіть більше, ніж потрібно, а ти точно зрозумієш, чи варто наймати цього фахівця чи ні.

Врахуй вік дитини

Від цього залежатиме, яку саме няню краще обрати малюкові. Якщо в тебе активний дошкільник, який готовий цілий день бігати, стрибати та гуляти, можливо, варто йому підшукати таку саму енергійну няню.

Школяру 10-12 років, швидше за все, буде простіше порозумітися з молодою помічницею, з якою можна обговорити популярну музику, блогера чи негаразди в школі.

Як вибрати няню

Дітей раннього віку — 1-3 роки чи немовлят варто довірити фахівцю з досвідом. Найчастіше вікова няня добре знає, чому малюк плаче та як його заспокоїти.

Запитай довідку про стан здоров’я

Вихователі та вчителі кожні півроку проходять медогляд. А щоб влаштуватися в дитячий садок чи школу, вони зобов’язані надати довідку про те, що зі здоров’ям усе гаразд.

Няня теж працює з дітьми, тому немає нічого поганого в тому, щоб запросити у неї такі ж довідки. Основне – результати флюорографії, а також аналізи на яйця глистів та захворювань на кшталт гепатиту, гонореї, ВІЛ.

Не варто довіряти кандидату без цих довідок. Якщо нянька відмовляється здавати аналізи та проходити обстеження, це може говорити про те, що з її здоров’ям не все гаразд.

Знайди відгуки

У няньки може бути педагогічна освіта, великий досвід, але це не означає, що вона справді вкладається у свою роботу. Тому варто не лише з нею поспілкуватись особисто, а й вивчити відгуки.

Якщо няню порекомендували знайомі, найпростіше дізнатися у них про всі плюси та мінуси. У разі відсутності людей, які користуються послугами няні, знайдіть оцінки на сайтах.

Пошук надійного сервісу з бебіситтерами

Важливо, щоб онлайн-платформи перевіряли кваліфікованість та надійність своїх бебіситерів, адже батькам доведеться довіряти свою дитину чужій людині.

Залишити коментар

*

Вгору