Пробіотики – це такі речовини, у складі яких знаходяться корисні живі мікроорганізми, які необхідні нашому організму для його стабільної роботи. Пробіотики є групою препаратів, що складаються з живих штамів бактерій. Головною особливістю, що відрізняє їх від інших препаратів, є те, що походження корисних організмів в них природне. А спеціальна технологія, за допомогою якої бактерії вирощуються, дозволяє створювати такі штами, які дуже стійкі до впливу безлічі антибактеріальних препаратів. Ця особливість дуже актуальна при лікуванні різних запальних процесів. Що таке пробіотики?

Організми сучасних людей піддаються впливу зовнішнього агресивного середовища постійно. Екологічні проблеми, різні стреси і нервові напруги, антибіотики, шкідливі звички і неправильне харчування – все це і багато іншого сильно порушує норму співвідношення мікроорганізмів в кишечнику людини. Необхідна, нормальна мікрофлора організму сильно пригнічується і тому заміщується патогенною або умовно-патогенною. Через це виявляється дисбактеріоз, який призводить не тільки до порушень роботи кишечника, але і до загального ослаблення імунітету. А це вже може сприяти проявам цілого ряду різноманітних захворювань і порушень в організмі.

Вживання препаратів, які містять пробіотики, дозволяє повністю вирішити дану проблему. Корисні кисломолочні бактерії, які входять до складу пробіотиків, потрапляючи в кишечник людини, починають активне розмноження, при цьому виробляючи біотин, нутрієнти, фолієву кислоту, а також вітамін групи К. Кисле середовище сильно пригнічує ріст всіх патогенних мікроорганізмів, завдяки чому відбувається коригування співвідношення всіляких мікроорганізмів в ту сторону, яка сприятлива для нашого організму.
Призначають пробіотики не тільки при лікуванні дисбактеріозу. Оскільки від них залежить робота імунної системи, то їх призначають при алергічних захворюваннях, і при схильності людини до ГРВІ, а також при фарингітах, частих стресах, запаленнях і астмі, захворюваннях сечової системи і навіть при непереносимості молочної продукції. При таких проблемах, як стійкі запори і діарея, коліти, гастрити та ентерити, пробіотики також відіграють дуже важливу роль.

Залишити коментар

*

Вгору